Akce značky Dacia

Dacia je jedna velká rodina! Zúčastněte se zábavných akcí pro celou rodinu, které pořádáme.

Dacia Piknik

Více než 6 000 fanoušků se potkává na Dacia Pikniku.

Dacia Piknik

Piknik je unikátní akce sdružující majitele vozů Dacia při neformální a rodinné atmosféře. Dacia si svých klientů váží. K jejich uvítání plánujeme mnoho aktivit, jejichž zlatým hřebem jsou koncerty. Na druhém ročníku jsme se potkali s 6 209 návštěvníky, kteří přijeli do Šiklova mlýna v 1 327 vozech Dacia. Jenom díky nim jsme mohli utvořit lidské logo Dacia z 1 182 osob a překonali tak rekord z předchozího roku.

Dacia Roadshow

Značka Dacia má vrozenou vstřícnost.

Dacia Roadshow

Každý rok vyrážíme na roadshow po České republice a jedeme se podívat za vámi. Vždy máte možnost vyzkoušet si naše nejnovější vozy, soutěžit o hodnotné ceny nebo si odnést malý dárek. Myslíme i na naše nejmenší fanoušky, pro které připravujeme neustále nové aktivity. Každý si tak přijde na své.

Dacia je také

Zjistěte více

Prozkoumejte kompletní nabídku značky Dacia.

Značka Dacia

Objevte nový přístup k vlastnictví vozu

Značka Dacia

Zjistěte více o značce
Dacia Ambasador Program

Speciální odměňovací program pro majitele vozů Dacia

Dacia Ambasador Program

Doporučte značku svým známým

Naše webové stránky a naši partneři mohou používat soubory cookies k analýze provozu a výkonnosti webu a k zobrazení personalizované reklamy přizpůsobené vašim zájmům, vaší poloze a umožnit vám interakci s námi prostřednictvím sociálních sítí. Vaše rozhodnutí můžete kdykoliv změnit v "Cookies" sekci našich stránek.

zjistit více