Sandero Stepway

Essential

  • LPG
  • benzín
již od 354 900 Kč

Expression

  • LPG
  • benzín
již od 381 400 Kč

Extreme

  • LPG
  • benzín
již od 421 900 Kč

Nezávazné ceny s DPH doporučené společností Renault Česká republika,  a. s. V ceně vozu není zahrnuta povinná výbava. Veškeré ceny a údaje  jsou pouze informativní a nezavazují žádnou ze smluvních stran k  uzavření smlouvy. Pokud máte zájem zakoupit produkt nebo službu, je  nutné uzavřít písemnou smlouvu s podpisem jednajících osob. Konkrétní  nabídku konzultujte vždy se svým nejbližším prodejcem Dacia. Renault  Česká republika, a. s. si vyhrazuje právo aktualizovat či změnit  příslušné specifikace vozidel či příslušenství. Smluvní záruka Dacia 3  roky/100 000 km (dle toho, co nastane dřív) se řídí konkrétními  záručními podmínkami, které jsou neoddělitelnou součástí kupní smlouvy.

 

Uvedené spotřeby paliva a emise COjsou změřeny metodikou stanovenou dle platných právních předpisů vyžadovaných pro homologaci vozidla a slouží k porovnání vozidel v daných parametrech za stejných podmínek. Běžná spotřeba se může od těchto údajů lišit v závislosti na charakteru jízdy, zatížení vozidla, povětrnostních podmínkách a profilu trasy.

 

Ceníková cena je platná za předpokladu, že nenastane podstatná změna okolností. RČR si vyhrazuje právo s ohledem na podstatnou změnu okolností nebo vyšší moc, pokud by nastaly, objednávky nepřijímat, nebo upravit nabídku v případě změn modelů, verzí, konfigurace modelů, výbav, opcí, modelového roku, emisní normy či katalogové ceny.