Asistenční služby šité na míru pro váš vůz Dacia

Pokud ztratíte klíč nebo zjistíte technickou závadu na svém vozidle, můžete být klidní. Služba Dacia Assistance je na vaší straně kdykoli bez ohledu na okolnosti.

Dacia - Asistence

Asistence Dacia: 800 272 272

Mimo Českou republiku: +420 261 220 220
Dacia poskytuje svým zákazníkům asistenční služby Dacia Assistance, které jsou k dispozici 24 hodin denně, 7 dní v týdnu na území České republiky i v zahraničí, což zaručuje, že zákazník v případě náhlé poruchy vedoucí k nepojízdnosti vozidla nezůstane okamžitě bez pomoci.
Dacia Assistance

Asistenční služby

 

Dacia poskytuje svým zákazníkům asistenční služby Dacia Assistance, které jsou k dispozici 24 hodin denně, 7 dní v týdnu na území České republiky i v zahraničí, což zaručuje, že zákazník v případě nenadálé poruchy vedoucí k nepojízdnosti vozidla nezůstane bez okamžité pomoci.

 

Zkušení operátoři Dacia Assistance na základě Vašeho požadavku zorganizují opravu na místě, odtah do nejbližšího servisu Dacia spolu s dalšími doplňkovými službami nebo technickou konzultaci po telefonu. Veškeré detailní informace nalezne zákazník v Záručních podmínkách Dacia nebo pojistných podmínkách jednotlivých produktů.

 

Bližší informace k jednotlivým produktům:

 

Dacia Assistance (kryje případy poruchy znemožňující provoz vozidla, je součástí smluvní záruky poskytované výrobcem na nový vůz).

 

dacia assistance

DACIA COMFORT ASSISTANCE

Rozšířená asistenční služba Comfort Assistance je poskytována všem vozidlům Dacia se servisní smlouvou Easy Service nebo Full Service. Zajišťuje komfort řidiče na cestách v nepředvídatelných situacích spojených s opomenutím řidiče či vlivem přírodních vlivů.

 

Kryje případy:

  • defektu pneumatiky,
  • vybité baterie,
  • záměny nebo nedostatku paliva,
  • zamrzlého paliva,
  • ztráty nebo uzamčení klíče uvnitř vozu,
  • přimrzlé ruční brzdy.
Dacia - záruka

Záruka

Naše záruka počítá s každou eventualitou.

Dacia - Pojištění

Pojištění

Z nabídky balíčků pojištění Dacia si vyberete ten pravý, který splňuje vaše potřeby, ať už je to kompletní pojištění, pojištění dle počtu najetých kilometrů nebo pojištění pro případ nehody.

Jděte ještě dále...