SVOLÁVACÍ KAMPANĚ

Cílem našich svolávacích kampaní je zajistit vám ochranu ještě předtím, než se na vašem voze objeví problémy, a to prostřednictvím identifikace a řešení případných technických problémů v dealerství značky Dacia.

Krok 1

Zadejte identifikační číslo vozu (VIN) a zkontrolujte, zda je váš vůz zahrnut do svolávací kampaně.

Krok 2

Domluvte si schůzku se svým dealerem, který vám bezplatně a co nejrychleji zkontroluje a v případě potřeby vymění díly, kterých se svolávací akce týká.

Krok 3

Přivezte svůj vůz k opravě. Dealer se o váš vůz postará co nejrychleji.

ZADEJTE IDENTIFIKAČNÍ ČÍSLO SVÉHO VOZU (VIN)

Pokud je váš vůz zahrnut do svolávací akce, můžete se obrátit na svého prodejce.

naše priorita: vaše spokojenost

Aby bylo možné odpovědět na vaši žádost, zpracovává společnost Renault SAS a její schválení členové sítě (společně označovaní jako „Renault“) shromážděné údaje jako společní správci údajů. V souladu s platnými předpisy můžete požádat o získání a ověření svých osobních údajů shromážděných značkou Renault, opravit nepřesné informace, vymazat své osobní údaje a exportovat kopii svých údajů pro použití jinde. Můžete také kdykoli vznést námitku proti používání některých svých údajů, zejména pro účely komerčního průzkumu nebo profilování, a pozastavit používání svých údajů. Můžete také určit, jak má být s vašimi údaji naloženo v případě úmrtí. Všechna svá práva můžete uplatnit přímo u Renault SAS zasláním žádosti prostřednictvím formuláře https://www.renault.fr/vos-droits.html nebo poštou na adresu: Renault SAS, Direction juridique – Délégué à la protection des données, 122-122 bis avenue du Général Leclerc 92100 Boulogne-Billancourt. Neobdržíte-li žádnou odpověď nebo nejste-li s odpovědí od značky Renault spokojeni , můžete podat stížnost u francouzského úřadu pro ochranu osobních údajů (CNIL). Máte právo se bezplatně zaregistrovat na seznamu Bloctel, abyste již nedostávali nevyžádané prodejní nebo marketingové hovory. Další informace naleznete v našich zásadách ochrany osobních údajů.