Filozofie Dacia

Více důležitých věcí. Méně zbytečných doplňků.

Základní informace podrobně

Dacia, značka skupiny Renault, bourá zavedená pravidla automobilového průmyslu, a to jak v oblasti designu vozů, tak ve způsobu, jak své vozy prodává.

Velkorysost
Velkorysost

U značky Dacia věříme, že prostornost by neměla být na úkor všemu ostatnímu. A proto jsou naše vozy navrženy jinak. Život s vaším vozem nekončí jeho koupí, tím vše teprve začíná, což také zohledňuje náš program poprodejních služeb a údržby. Jasný, jednoduchý, srozumitelný – přesně jako my.

Spolehlivost
Spolehlivost

Děláme věci sice jinak, což ale neznamená, že je bereme na lehkou váhu. Díky průmyslovým a inženýrským zkušenostem skupiny Renault navrhujeme odolné a spolehlivé vozy. Naše standardní záruka je na dobu 3 let nebo na 100 000 km (podle toho, co nastane dříve).

Jednoduchost
Jednoduchost

U značky Dacia vyznáváme jednoduchost. Proto jsou naše vozy tak snadno použitelné ve skutečném, každodenním životě. Také se snažíme nabízet všem našim zákazníkům vozy za ty nejlepší možné ceny.

Chytrost
Chytrost

U značky Dacia věříme, že je možné řídit jinak. Protože věříme, že na podstatných věcech záleží více než na výstřelcích. A proto každý den předvádíme při své práci důvtip, vynalézavost a funkčnost, tak aby všichni naši zákazníci získali to, na čem skutečně záleží. 

Dacia v České republice

Dacia v České republice

Zjistěte více

Naše webové stránky a naši partneři mohou používat soubory cookies k analýze provozu a výkonnosti webu a k zobrazení personalizované reklamy přizpůsobené vašim zájmům, vaší poloze a umožnit vám interakci s námi prostřednictvím sociálních sítí. Vaše rozhodnutí můžete kdykoliv změnit v "Cookies" sekci našich stránek.

zjistit více