Dacia v České republice

V roce 2018 překročil počet prodaných Dacií v ČR přes hranici 16 tisíc kusů a letošní třetí místo je odrazem jejich skvělé zákaznické atraktivity.

  • Dacia - události v České republice

Dacia v České republice

Dacia se u nás znovu začala prodávat v roce 2005, kdy se k nám začaly dovážet první modely Logan, a s nimi bylo zahájeno budování prodejního a servisního zázemí v rámci obchodní sítě značky Renault. Od té doby prodeje vozů Dacia v ČR mnohonásobně vzrostly, loni překročil počet prodaných Dacií v ČR hranici 16 tisíc kusů a letošní třetí místo je odrazem jejich skvělé zákaznické atraktivity. 

 

Značka Dacia dnes nabízí velmi atraktivní škálu velice praktických modelů pro běžné motoristy, soukromníky, podnikatele i firmy. Nabídka zahrnuje menší rodinné vozy Logan a Sandero, stejně jako velmi praktické prostorné MPV Lodgy a Dokker, ale zejména nejen u nás velmi oblíbené crossovery řady Duster. A v nabídce nechybí ani užitkové varianty modelu Dokker.

 

Model Duster už delší dobu jasně vládne v české hitparádě mezi malými crossovery, Dacia Dokker je na prvním místě v kategorii menších užitkových vozů, model Sandero je mezi menšími osobními na českém trhu třetí příčce a modelu Lodgy patří čtvrté místo mezi menšími vozy MPV.    

Příslib Dacia

Dacia, chytrý nákup za správnou cenu.

  • Interiér vozu Dacia Lodgy

Nejlepší cena

Vozy Dacia za ceny, které poráží veškerou konkurenci, nabízí konkurenceschopné provozní náklady díky optimalizovaným programům údržby a úsporným motorům.

A protože všichni máme různá očekávání, vozy Dacia zahrnují pouze základní prvky výbavy, bez zbytečných extra doplňků, abyste si je mohli přizpůsobit podle svých potřeb.

Studie publikovaná v časopise Car magazine v lednu 2016 ukazuje, že mezi 1000 nejlépe se prodávajícími modely ve Francii, jsou vozy Duster a Sandero stále na předních příčkách co se týče provozních nákladů a ceny za kilometr ve své kategorii.

  • Dacia Logan - prostorný interiér pro celou rodinu

Velký prostor interiéru

Vozy Dacia nabízí prostorný a pohodlný interiér, který je v dané cenové úrovni jedinečný.

Praktický a modulární prostor pro cestující pojme 2 až 7 cestujících v závislosti na modelu a konfiguraci, a současně zaručuje výjimečný objem zavazadlového prostoru pro snadnou přepravu vašich zavazadel i objemných předmětů.

  • Dacia Duster - Crossover

Spolehlivost v každé situaci

Dacia, značka skupiny Renault, se spoléhá na technická řešení s prověřenou účinností, díky nimž staví spolehlivé a odolné vozy.

Bez ohledu na terén nebo povětrnostní podmínky, můžete se vždy spolehnout na jejich výdrž. Proto Dacia nabízí záruku na 3 roky nebo 100 000 km.

Studie publikovaná v časopisu Car magazine v lednu 2016 zahrnula značku Dacia mezi 3 nejspolehlivější značky na francouzském trhu.

Dacia - hodnoty

Filozofie značky Dacia

Zjistěte více

Naše webové stránky a naši partneři mohou používat soubory cookies k analýze provozu a výkonnosti webu a k zobrazení personalizované reklamy přizpůsobené vašim zájmům, vaší poloze a umožnit vám interakci s námi prostřednictvím sociálních sítí. Vaše rozhodnutí můžete kdykoliv změnit v "Cookies" sekci našich stránek.

zjistit více