Dacia v České republice

V roce 2018 překročil počet prodaných Dacií v ČR přes hranici 16 tisíc kusů a letošní třetí místo je odrazem jejich skvělé zákaznické atraktivity.

Dacia - události v České republice

Dacia v České republice

Dacia se u nás znovu začala prodávat v roce 2005, kdy se k nám začaly dovážet první modely Logan, a s nimi bylo zahájeno budování prodejního a servisního zázemí v rámci obchodní sítě značky Renault. Od té doby prodeje vozů Dacia v ČR mnohonásobně vzrostly, loni překročil počet prodaných Dacií v ČR hranici 16 tisíc kusů a letošní třetí místo je odrazem jejich skvělé zákaznické atraktivity. 

 

Značka Dacia dnes nabízí velmi atraktivní škálu velice praktických modelů pro běžné motoristy, soukromníky, podnikatele i firmy. Nabídka zahrnuje menší rodinné vozy Logan a Sandero, stejně jako velmi praktické prostorné MPV Lodgy a Dokker, ale zejména nejen u nás velmi oblíbené crossovery řady Duster. A v nabídce nechybí ani užitkové varianty modelu Dokker.

 

Model Duster už delší dobu jasně vládne v české hitparádě mezi malými crossovery, Dacia Dokker je na prvním místě v kategorii menších užitkových vozů, model Sandero je mezi menšími osobními na českém trhu třetí příčce a modelu Lodgy patří čtvrté místo mezi menšími vozy MPV.    

Příslib Dacia

Dacia, chytrý nákup za správnou cenu.

Interiér vozu Dacia Lodgy

Nejlepší cena

Vozy Dacia za ceny, které poráží veškerou konkurenci, nabízí konkurenceschopné provozní náklady díky optimalizovaným programům údržby a úsporným motorům.

A protože všichni máme různá očekávání, vozy Dacia zahrnují pouze základní prvky výbavy, bez zbytečných extra doplňků, abyste si je mohli přizpůsobit podle svých potřeb.

Studie publikovaná v časopise Car magazine v lednu 2016 ukazuje, že mezi 1000 nejlépe se prodávajícími modely ve Francii, jsou vozy Duster a Sandero stále na předních příčkách co se týče provozních nákladů a ceny za kilometr ve své kategorii.

Dacia Logan - prostorný interiér pro celou rodinu

Velký prostor interiéru

Vozy Dacia nabízí prostorný a pohodlný interiér, který je v dané cenové úrovni jedinečný.

Praktický a modulární prostor pro cestující pojme 2 až 7 cestujících v závislosti na modelu a konfiguraci, a současně zaručuje výjimečný objem zavazadlového prostoru pro snadnou přepravu vašich zavazadel i objemných předmětů.

Dacia Duster - Crossover

Spolehlivost v každé situaci

Dacia, značka skupiny Renault, se spoléhá na technická řešení s prověřenou účinností, díky nimž staví spolehlivé a odolné vozy.

Bez ohledu na terén nebo povětrnostní podmínky, můžete se vždy spolehnout na jejich výdrž. Proto Dacia nabízí záruku na 3 roky nebo 100 000 km.

Studie publikovaná v časopisu Car magazine v lednu 2016 zahrnula značku Dacia mezi 3 nejspolehlivější značky na francouzském trhu.

Dacia - hodnoty

Filozofie značky Dacia

Zjistěte více