Motory pro nové SUV Duster

Motory Dacia Duster

   

Spočítejte si, kolik můžete ušetřit s LPG!

Široká nabídka, která splní veškeré vaše potřeby

Nový vůz Duster s motorem LPG 100

ECO-G 100

Úspory s LPG

 

Dacia Duster je nyní k dispozici s dvoupalivovým motorem na benzin a LPG. Pohon na LPG, který je integrován přímo ve výrobě, nabízí čistší a ekologičtější alternativu. S tímto řešením ušetříte za palivo, ale také snížíte své emise CO2. A to není všechno! Jeho součástí jsou dvě nádrže, které se velice snadno používají – jedna benzinová a druhá na LPG. Tato konfigurace pak značně prodlužuje dojezd. Až 1200 km na jedno tankování. S turbodmychadlem a výkonem 74 kW / 100 k nabízí pohon na LPG nejen úsporu, ale i radost z řízení.

S benzinovými motory vybavenými filtrem pevných částic a splňujícími nové platné normy Euro6 Dacia Duster kombinuje jízdní pohodlí s větším ohledem vůči životnímu prostředí. Tak chytré!

TCe 90

Klid v duši každý den

 

Tato poslední generace tříválcového přeplňovaného motoru o výkonu 67 kW / 91 k zajišťuje plynulejší a dynamičtější jízdu šetrnější k přírodě. Je k dispozici s pohonem předních kol a šestistupňovou manuální převodovkou.

TCe 130

Univerzálnost a výkon

 

Tento čtyřválcový přeplňovaný motor o výkonu 96 kW / 130 k s točivým momentem 240 Nm vám zajistí optimální spotřebu paliva a současně plynulou jízdu s výkonovou rezervou. K dispozici s předních kol se šestistupňovou manuální převodovkou

TCe 150 4x4

Radost jízdy v jakémkoli terénu

 

Tento přeplňovaný čtyřválec o výkonu 110 kW / 150 k dosahuje točivého momentu 250 Nm, a díky velmi kultivovanému chodu a dostatku výkonu vám dopřeje každodenní potěšení z jízdy, ať už pojedete kamkoli. K dispozici s pohonem všech čtyř kol a šestistupňovou manuální převodovkou.

TCe 150 EDC

Potěšení z jízdy a pohodlí

 

Ve variantě s pohonem předních kol je tento čtyřválcový přeplňovaný motor o výkonu 110 kW / 150 k nyní k dispozici s šestistupňovou dvouspojkovou automatickou převodovkou. Dokonale plynulá a zábavná jízda za všech okolností.

Nový vůz Duster – naftový motor

Blue dCi 115

Účinnost a univerzálnost

 

Tento čtyřválcový dieselový přeplňovaný motor doplněný šestistupňovou manuální převodovkou je k dispozici s pohonem předních nebo všech čtyř kol. Nabízí kombinaci výkonu a univerzálnosti s velmi nízkou spotřebou. Nejlepší partner pro polykání velkých porcí kilometrů.

Dacia Duster podrobně