MULTIMEDIÁLNÍ SYSTÉMY MODELU DUSTERNové funkce usnadňující každodenní život

Nový Media Nav Live

Připravte se na konektivní zážitek z jízdy, který nemá obdoby. Prozkoumejte službu Media Nav Live na praktické 10" dotykové obrazovce.


 
Se službou Media Nav Live máte přístup k řadě praktických, snadno použitelných a moderních funkcí: online navigace, online služby, app store, bezdrátové zrcadlení obrazovky chytrého telefonu, audiosystém arkamys 3D.

 

Nový systém Media Nav Live

Nová aplikace Media Control

Váš smartphone se promění v palubní počítač. Pomocí aplikace Dacia Media Control (k dispozici pro Android a iOS) se hladce propojí s obrazovkou v přístrojovém štítu.


 
Nová aplikace Dacia Media Control má přepracované rozhraní, které vám poskytne ty nejdůležitější funkce. Objevte aplikaci Travel Companion pro Media Control, která monitoruje míru únavy a navrhuje během cesty zastávky na odpočinek.

Nová aplikace Media Control

Nový systém Media Display

Vyrazte bez obav na cesty se systémem Media Display!

Díky velkému 10" dotykovému displeji nového systému Media Display můžete snadno spravovat hovory a hudbu. Navíc můžete využít bezdrátové zrcadlení smartphonu a zobrazit na obrazovce všechny své oblíbené aplikace.
 


Pomocí smartphonu a balíčku vzdálených služeb můžete vyhledat svůj vůz na mapě, rozsvítit světla nebo na dálku zatroubit, abyste vůz našli na parkovišti. Můžete si také zkontrolovat počet ujetých kilometrů a zbývající dojezd či využívat bezdrátové aktualizace firmwaru (FOTA)* po dobu až 5 let.

*FOTA = Bezdrátový firmware, což znamená, že software můžete aktualizovat bez nutnosti návštěvy dealerství

Nový systém Media Display