Píše se o nás

Vše, co chcete vědět o našich vozech a mnohem více! Podívejte se, co o nás píší odborníci z automobilového průmyslu.

První kilometry za volantem Dacií Sandero a Sandero Stepway

První kilometry za volantem Dacií Sandero a Sandero Stepway

"Už když Dacia do světa vypustila první fotky nové generace modelu Sandero, vzbudilo to velká očekávání. Vždyť tohle auto vypadá vážně dobře. A to jak zvenku, tak i uvnitř. O to více jsme byli zvědaví na to, jak jezdí. A i to už teď víme, i když zatím jen po krátkém seznámení."

 

Autor: Pavel Srp

Více
Test Dacia Sandero Stepway

Test Dacia Sandero Stepway

"Za 8 let se v Česku prodalo přes 20 tisíc vozů Dacia Sandero, drtivou většinu si koupili privátní zákazníci, kteří chtěli levné a nenáročné auto. Co byl ale před osmi lety handicap, zdá se dnes výhodou a nejvyšší verze třetí generace Sandera by mohla zamířit i do firem a nahradit tam tradiční Škodu Fabia."

Více
Dacia Sandero je konečně tu a funguje skvěle jako dřív

Dacia Sandero je konečně tu a funguje skvěle jako dřív

"Skromná výbava a dojem, dost místa a praktičnosti, robustní a servisně nenáročná technika. Tak znělo patnáct let krédo Dacie. Minulá generace hatchbacku Sandero startovala na neuvěřitelných 174 900 Kč. Stejně jednoduchá a funkční je i nová generace, s níž jsme se právě poprvé svezli."

 

Autor: Martin Frei

Více
Nová Dacia Sandero dorazila do Česka

Nová Dacia Sandero dorazila do Česka

"Zcela nová Dacia Sandero přijela na francouzských značkách až do Prahy. Zkusili jsme si verzi s motorem TCe 90 v kombinaci manuální převodovkou. Výbava Comfort opravdu nešetří."

 

Autor: Vladimír Kadera

Více
Dacia představuje nové Sandero

Dacia představuje nové Sandero

"Automobily značky Dacia jsou na českém trhu prakticky od začátku jejich výroby. Za tu dobu se dramaticky změnily po všech stránkách, dnes jsou srovnatelné s konkurencí a pomalu se začíná měnit i vnímání značky mezi motoristy."

Více

Naše webové stránky a naši partneři mohou používat soubory cookies k analýze provozu a výkonnosti webu a k zobrazení personalizované reklamy přizpůsobené vašim zájmům, vaší poloze a umožnit vám interakci s námi prostřednictvím sociálních sítí. Vaše rozhodnutí můžete kdykoliv změnit v "Cookies" sekci našich stránek.

zjistit více