Prohlížíte siDacia.cz

Dacia představuje nové Sandero

"Automobily značky Dacia jsou na českém trhu prakticky od začátku jejich výroby. Za tu dobu se dramaticky změnily po všech stránkách, dnes jsou srovnatelné s konkurencí a pomalu se začíná měnit i vnímání značky mezi motoristy. Ta má šanci se vyprofilovat jako výrobce, který se soustředí na skutečné potřeby svých zákazníků a nabízí vozy jednoduché, prostorné, spolehlivé, robustní, bez zbytečné výbavy a za nepřekonatelnou cenu."

Test Renault Clio E-Tech Hybrid

Interiér

Nové Sandero a Sandero Stepway nabízejí skutečná tři místa pro dospělé vzadu, sklopné zadní sedadlo dělené 1/3-2/3 podle jednotlivých verzí a rodinný zavazadlový prostor. Ten má u Sandera objem 410 l, je vybaven dvojitou podlahou (podle jednotlivých verzí) a lze jej odemknout dálkově tlačítkem na klíči nebo handsfree kartou.

Konfigurovat
Test porównawczy

ŘÍZENÍ

Řízení, nyní 100% elektrické, snižuje vynaloženou sílu o 36 % oproti předchozímu Sanderu. Kromě toho nyní disponuje proměnným účinkem v závislosti na rychlosti vozu. Poskytuje přesnější vnímání přední nápravy, zaručuje tak lepší směrovou stabilitu na dálnici a současně usnadňuje manévrování, například při parkování.

Testovací jízda