Dacia LPG: bezpečný motor na dvě paliva

Spolehlivost, bezpečnost, důvěra, klid v duši a mnohem více. Naše motory LPG na dvě paliva jsou navrženy tak, aby splnily vaše očekávání. Dodržujeme své sliby, abychom usnadnili váš život – nikdy tomu nebude naopak!

Dacia LPG: motor, který je 100% spolehlivý

Užijte si montáž přímo ve výrobě

 Dacia ECO-G - montáž přímo ve výrobě

Přestavbu našich vozů na LPG provádíme přímo v našich výrobních závodech. Náš cíl? Zajistit, abyste si mohli vůz snadno objednat bez dalších zpoždění, s jediným kontaktem pro získání záruky a údržby vašeho vozu. Rychle... Správně!

Užijte si kvalitu Dacia

 Dacia ECO-G - kvalita Dacia

Promysleli jsme všechno, abychom vám usnadnili váš každodenní život! Již od počátku byl náš benzinový motor navržen tak, aby umožňoval také provoz na LPG. Tento systém pro zajištění vaší bezpečnosti zahrnuje bezpečnostní zpětný ventil nádrže, zařízení na vypnutí plnění při 80% naplnění, regulační ventil při nadměrném průtoku, elektromagnetický ventil a tlakový pojistný ventil. Pomocí spínače na palubní desce můžete kdykoli přepínat mezi jednotlivými typy paliva. 

 

Jaké jsou výhody Dacia? Naše nádrž na LPG je šestkrát odolnější než jakákoli jiná nádrž na LPG na trhu, a to vše bez nutnosti řezání ve vašem zavazadlovém prostoru. 

Uvolněte se... je zde pro vás záruka Dacia

 Dacia ECO-G - Dacia záruka

Váš klid v duši je pro nás důležitý! Naší technologii LPG zcela důvěřujeme a chceme, abyste jí důvěřovali také. Proto vám nabízíme záruku na vůz po dobu 3 let nebo 100 000 km (podle toho, co nastane dříve), stejně jako u všech vozů v naší nabídce. 

Dacia s motorem na LPG má sílu!

 Dacia ECO-G - účinný motor na LPG

O 10 Nm více točivého momentu

Užijte si nekompromisní zážitek z jízdy! Náš nový turbomotor 1,0 TCe LPG nabízí 170 Nm točivého momentu, to je o 10 Nm více, než standardní benzínová verze. Navíc je maximum točivého momentu dostupné již ve 2 000 ot/min. Tím je zajištěna daleko větší pružnost motoru a nižší spotřeba.

Další výhody motoru Dacia LPG

 Dacia ECO-G - úsporná technologie

Dostupná technologie...

je úsporná
 Dacia ECO-G - jednoduchá technologie

Jednoduchá technologie

Chytrý nápad!

Jste připraveni na velký krok? Objevte motor Dacia LPG

Dacia LPG