DACIA ECO-G: TO JE POHON NA BENZÍN A LPG OD ZNAČKY Dacia

Pokud hledáte úsporný motor s nízkou spotřebou paliva a zároveň nízkými servisními náklady. Již dál nemusíte hledat. Jsou zde naše vozy na benzin a LPG! Naše dostupná, snadno provozovatelná technologie Dacia ECO-G, která je v souladu s nejvyššími normami kvality, vám nabídne vše, co potřebujete.​

DACIA ECO-G: POHON NA BENZÍN A LPG

Dacia ECO-G - úspory paliva až 40 %

AŽ 40% ÚSPORA NÁKLADŮ NA PALIVO

Dacia ECO-G - lepší výkon v porovnání s benzinovým motorem

VYŠŠÍ TOČIVÝ MOMENT MOTORU

Dacia ECO-G - lepší dojezd

DOJEZD PŘES 1200 KM

Dacia ECO-G - nižší emise v porovnání s benzinovým motorem

O 11 % NIŽŠÍ EMISE CO2 (v porovnání s benzinovým motorem)

Co je LPG?

Dacia ECO-G - jak fungují motory Dacia na LPG

NAŠE TECHNOLOGIE S DVOJÍM PALIVEM PODROBNĚ

ECO-G je označení našich motorů, které jsou schopny provozu jak benzín, tak na LPG (zkapalněný ropný plyn, Liquified Petroleum Gas). Schopnost spalovat také LPG je zajištěna integrováním systému vstřikování LPG. Tento systém vyžaduje i samostatnou palivovou nádrž umístěnou v zavazadlovém prostoru a odpovídající palivové vedení (objem zavazadelníků zůstává nezměnen). LPG nádrž je vyrobena z velmi silné oceli a je tak schopna odolat tlaku až 25 barů. Vestavba celého systému LPG probíhá přímo v našich výrobních závodech.​ ​

 

Značka Dacia je se svou nabídkou LPG přímo z výroby na trhu unikátní a těží ze svých více než 10 letých zkušeností v této oblasti. Proto jsme schopni vám nabídnout ucelenou nabídků modelů ECO-G - Duster, Sandero a i Jogger.

 

Jak to funguje?​

 

Je to jednoduché! Přepnutí z benzinu na LPG a naopak lze provést buď ručně nebo automaticky (pokud je nádrž na LPG prázdná). Samostatný ukazatel vám pomůže sledovat hladinu LPG v nádrži a zobrazí zbývající dojezd. A máme k tomu ještě třešničku na dortu... Plnění nádrže je rychlé a snadné. Zabere pouhé 2 minuty!

Výhody jsou na vaší straně Dacia ECO-G

Znát základy je dobrý začátek!

Dacia ECO-G - výhody

Technologie, která je... ÚSPORNÁ...

Motory Dacia ECO-G jsou cenově dostupné a nehrozí u nich zbytečné servisní náklady. Využijte výhodné ceny a ověřené technologie a užívejte si úspory za palivo.

Dacia ECO-G - výhody

...BEZPEČNÁ...

Že je pohon LPG bezpečný? Za to dáme ruku do ohně. Na vozy s pohonem LPG dáváme stejnou záruku jako na každý jiný model Dacia.

Dacia ECO-G - výhody

... A JEDNODUCHÁ

Plnění vaší nádrže na LPG je snadné jako plnění benzinové nádrže. Chcete jet na LPG nebo na benzín? Je to jen na vás. Jednoduše přepněte spínač na palubní desce!

Spočítejte si kolik uspoříte provozem na LPG

Jste připraveni na velký krok? Objevte DACIA ECO-G