Showcar Dacia SPRING - elektrická revoluce za ceny Dacia

100% elektrický showcar SPRING otevírá novou kapitolu v úspěšném příběhu značky Dacia. Dodržujeme náš závazek vždy dodávat jednoduché, moderní a spolehlivé vozy za správnou cenu. 

  • thumbnail
  • Showcar Dacia SPRING

1. elektromobil značky Dacia: nejdostupnější na trhu!

  • Showcar Dacia SPRING

rEVoluce Dacia!

Abychom vám přinesli tuto revoluci, čerpali jsme z odborných zkušeností skupiny Renault, která je průkopníkem a lídrem v oblasti elektromobility již více než 10 let. Naším cílem je dosáhnout trvale udržitelnou mobilitu dostupnou mobilitu pro všechny.

 

Showcar Dacia SPRING je nedílnou součástí této vize! Soustředěním se na tyto základní hodnoty stanovuje standard pro 100% elektrický vůz, ve kterém se snoubí 3 hlavní hodnoty značky Dacia: jednoduchost, odolnost a cenová dostupnost. Nyní více než kdy dříve usilujeme o to, abychom zajistili jednodušší a nejdostupnější mobilitu pro co nejvíce lidí.

 

První produkční verze showcaru SPRING budou dostupné v roce 2021. Výhody elektromobilů využijí jak soukromé osoby, tak firmy při svém podnikání.

  • Showcar Dacia SPRING

Elektrizující městský vůz!

Tento showcar SPRING s motorem na 100% elektrický pohon překračuje všechny hranice! Jeho odvážný vzhled SUV a kompaktní velikost jej činí ideálním vozem pro každodenní použití s naprostým klidem v duši.

 

A nabízí ještě více! Showcar Dacia SPRING také odhaluje nový světelný podpis Dacia, který bude symbolický pro identitu naší značky u budoucích modelů...

 

Sériové provedení tohoto lehkého a kompaktního 5-dveřového městského vozu má za cíl dosáhnout dojezdu více než 200 km (WLTP*). Takový dojezd je pro jízdu ve městě a jeho okolí naprosto dostačující a nemusíte být ve stresu z toho, že byste nedojeli do svého cíle.

* Hodnoty jsou pouze orientační. 

 

DACIA je věrná svým hodnotám, za tu nejlepší cenu

Jednoduchý

Jednoduchý

Vozy Dacia jsou pečlivě navrženy, jednoduše se používají a snadno udržují. To znamená, že vám poskytují férové ceny a modely, které jsou dostupné pro všechny.

Praktický

Praktický

Přirozeně praktický a jednoduchý! S modelem SPRING si můžete vsadit na dobrou nezávislost dojezdu a dostatek prostoru v kompaktním městském balení.

Spolehlivý

Spolehlivý

Sériové provedení vozu Dacia SPRING vám poskytne vše potřebné co od městského vozu očekáváte: odolnost a každodenní spolehlivost bez omezení.

Přejděte od prototypu k realitě!

Nabídka vozů Dacia

Modelová řada

Naše vozy Dacia

Prozkoumat
Dacia Duster

Nejlepší SUV

Dacia Duster

Objevte

Naše webové stránky a naši partneři mohou používat soubory cookies k analýze provozu a výkonnosti webu a k zobrazení personalizované reklamy přizpůsobené vašim zájmům, vaší poloze a umožnit vám interakci s námi prostřednictvím sociálních sítí. Vaše rozhodnutí můžete kdykoliv změnit v "Cookies" sekci našich stránek.

Zjistit více