Virtuální showroom Dacia

Náš Virtuální showroom je skupina nástrojů, které vám umožní pořídit si nový vůz Dacia jednoduše z pohodlí domova. Nový vůz Dacia si můžete rezervovat na našem portálů „Skladové vozy Dacia“ nebo si ho nakonfigurovat podle svého přání a pak objednat v naší prodejní síti.

 • Skladové vozy

Virtuální showroom Dacia

Renault bez čekání
Konfigurátor
Prodejní síť

Kde najdu nabídku vozidel?

Na našem portálu „Skladové vozy DACIA“ najdete kompletní nabídku skladových vozidel, které jsou pro vás okamžitě dostupné v naší prodejní síti Dacia.

 

Rezervace vozu je jednoduchá:

 

 1. Vyberte si vůz na našem portálu.
 2. Vyplňte vaše kontaktní údaje.
 3. Proveďte nezávaznou rezervaci odesláním formuláře.
 4. Náš prodejce se s Vámi obratem spojí a domluvíte se společně na dalším postupu ohledně uzavření objednávky na dálku a prohlídce vozidla.
   

Nevybrali jste si z aktuální nabídky skladových vozidel?

Nevadí, váš vysněný vůz objednáme online přesně dle vaší detailní specifikace.

 

Máte hned několik možností, jak postupovat:

Kontaktujte vámi vybraného prodejce Dacia, který vám pomůže jak s výběrem vozu, tak i s realizací online objednávky. Naši prodejci Vám jsou k dispozici telefonicky, emailem nebo prostřednictvím kontaktního formuláře.

Najít prodejce

Pomocí formuláře „Mám zájem o nový vůz“ nám dejte vědět o jaký model máte zájem a náš prodejce se s vámi obratem spojí a domluví veškeré podrobnosti.

Mám zájem o nový vůz

Vůz si nakonfigurujete pomocí konfigurátoru a po vyplnění kontaktních údajů se s vámi spojí váš prodejce Dacia.

Vybrat a konfigurovat vůz

Chcete pomoci s výběrem vozu nebo s realizací online objednávky?

Pro detailní informace týkající se elektronického objednáni vozidla se prosím obraťte na vybraného autorizovaného prodejce značky Dacia nebo na naši zákaznickou linku.

Máte další dotazy nebo potřebujete poradit?

Naše zákaznická linka je vám plně k dispozici.

Testovací jízdy a DACIA Jedeme v tom spolu

Dlouhodobé testovací jízdy v rámci programu DACIA Jedeme v tom spolu jsou opět k dispozici. Již domluvené testovací jízdy, které nebylo možné realizovat z důvodu vládních opatření budou přeplánovány prodejcem, který se s vámi v této záležitosti telefonicky spojí. Až do odvolání není možné provádět s našimi vozy běžné, krátkodobé testovací jízdy.

Fungování prodejní a servisní sítě Dacia

V souladu s usnesením Vlády ČR ohledně postupného uvolňování bezpečnostních opatření souvisejících s šířením nemoci COVID-19 jsou s účinností ode dne 20. dubna 2020 naše prodejní a servisní místa opět plně otevřena.

Najít dealera

nebo
Nalezených výsledků: 0
  Filtrovat hledání
  Pokračováním v procházení těchto stránek souhlasíte s tím, že společnost Renault a její partneři mohou používat soubory cookie k analýze provozu a účinnosti webu a k zobrazení reklam přizůsobených vašim zájmům a interakcím prostřednictvím sociálních sítí.
  zjistit více