Autobaterie

Přestože se autobaterie nabíjí při chodu motoru, vyžaduje údržbu. Autobaterie je srdcem celého vozu a špatná údržba je příčinou 85 % poruch.

Dacia - zapalování - poprodejní služby

Buďte plni energie

Úroveň vybavení elektroniky v nových vozidlech se oproti předchozím generacím neustále zvyšuje. Tím se zvyšují také nároky na zdroje energie, čili autobaterie.

Ta přeměňuje chemickou energii na elektrickou a zásobuje tak veškerou elektroniku ve voze (rádio, osvětlení, palubní počítač, GPS navigace, alarm, parkovací senzory a mnoho dalšího). Základním požadavek autobaterie je však dodat potřebnou energii pro nastartování vašeho vozu.

 

Hlídejte si první příznaky opotřebení autobaterie včetně pomalejšího startování a méně efektivního elektrického vybavení:

  • zkontrolujte svoji autobaterii v našem servise každé dva roky nebo po najetí 30 000 km a vyměňte ji každé 4 roky nebo po najetí 60 000 km,
  • před obdobím chladného nebo velmi teplého počasí si také nechte zkontrolovat systém zapalování a po najetí 30 000 km zkontrolujte zapalovací svíčky.

 

Je váš vůz Dacia starší než 3 roky? 


Vyberte si nabídky zapalování za „výhodné ceny“, abyste si snížili své náklady! Výběr Motrio dílů znamená výhodu stejné spolehlivosti jako u originálních dílů, s odolností přizpůsobenou vašemu vozu Dacia. Ušetřete průměrně až 20 %*, aniž byste ohrozili svou bezpečnost.

 

* V porovnání s odpovídajícími originálními díly.

Již na nic nečekejte!

Zjistěte více o autobaterii

Dacia - zapalování - poprodejní služby

Jednoduše na zapalovací svíčky

Selhání zapalovacích svíček vede k zanesení motoru, který ztrácí výkon a zvyšuje se jeho spotřeba paliva.

Dacia - poprodejní služby

Balíčky údržby Dacia

Najděte bezkonkurenční údržbu v závislosti na vašich požadavcích a rozpočtu! Využijte výhod výběru údržby (výměna oleje, filtrů atd.) pro vaše pohodlí a ve vašem tempu, aniž byste měli další výdaje.

Dacia

Záruka, pojištění a asistence

Dacia stojí při vás a pomůže vám vyřešit jakoukoli situaci.