Náš servis

Využijte služeb autorizovaného servisu Dacia, aby byl váš vůz vždy v perfektním stavu a zachoval si svoji hodnotu. Dodržování intervalů servisních prohlídek má rozhodující vliv na životnost vozidla a zaručuje vaši bezpečnost.

  • Dacia ‒ servis

Servisní nabídka adaptovaná podle stáří vašeho vozidla Dacia

Aby byl váš vůz v co nejlepším stavu, používají autorizované servisy výhradně originální díly.

Jsou vybavené nejmodernějším diagnostickým a technickým vybavením a servisní technici absolvují pravidelná školení. Pro starší vozidla nabízíme repasované díly a alternativní řadu náhradních dílů MOTRIO.

Přijďte k nám

Již na nic nečekejte!

Zjistěte více o servisu

Dacia - poprodejní služby - servis

Servis jednoduše

Dodržováním programu údržby můžete předejít poruchám způsobeným opotřebením a uchováte různou výbavu vašeho vozu Dacia ve skvělé kondici.

Objevte všechny tipy
Dacia - poprodejní služby - servis

Balíčky údržby Dacia

Najděte bezkonkurenční údržbu v závislosti na vašich požadavcích a rozpočtu! Využijte výhod výběru údržby (výměna oleje, filtrů atd.) pro vaše pohodlí a ve vašem tempu, aniž byste měli další výdaje.

Domluvte si schůzku online
Dacia - záruka, pojištění, asistence

Záruka, pojištění a asistence

Dacia stojí při vás a pomůže vám vyřešit jakoukoli situaci.

Objevte všechny naše balíčky
Pokračováním v procházení těchto stránek souhlasíte s tím, že společnost Renault a její partneři mohou používat soubory cookie k analýze provozu a účinnosti webu a k zobrazení reklam přizůsobených vašim zájmům a interakcím prostřednictvím sociálních sítí.
Zjistit více