Nabídka vozů Dacia Stepway

Chcete si okořenit si každodenní rutinu? Naše vozy z nabídky Stepway vás zavezou, kam budete chtít, v každém terénu!  Objevte různé modely v nabídce vozů Dacia Stepway a vyberte si osobní vůz, který je pro vás nejhodnější.   

Vydejte se vstříc dobrodružství s vozy Stepway

Naše modely se sportovním vzhledem a novým muskulaturním vybavením si uchovávají veškerou jednoduchost a spolehlivost známou u vozů Dacia. Jste připraveni jít ještě dále? Objevte verzi Stepway Prestige, která je k dispozici u některých našich vozů. Tady to je!

Objevte širokou nabídku modelů

Rodinný, městský, svižný, výkonný, dynamický, elegantní, pohodlný... Hledáte ideální vůz? Modely z řady Stepway vyhoví každému vkusu a každému stylu. Je na vás, který si vyberete!

Vozy, které se přizpůsobí vaší každodenní rutině

Nakládání kufrů... nebo aktovek, jízda v ulicích nebo na silnicích mimo město, parkování na parkovišti nebo ostré zatáčky... Naše vozy jsou doma ve městě i na silnicích mimo město. Přizpůsobí se vašim potřebám a přáním za jakýchkoli okolností. Jaký máte program?

Naše webové stránky a naši partneři mohou používat soubory cookies k analýze provozu a výkonnosti webu a k zobrazení personalizované reklamy přizpůsobené vašim zájmům, vaší poloze a umožnit vám interakci s námi prostřednictvím sociálních sítí. Vaše rozhodnutí můžete kdykoliv změnit v "Cookies" sekci našich stránek.

zjistit více