Nabídka vozů Dacia Stepway

Chcete si okořenit si každodenní rutinu? Naše vozy z nabídky Stepway vás zavezou, kam budete chtít, v každém terénu!  Objevte různé modely v nabídce vozů Dacia Stepway a vyberte si osobní vůz, který je pro vás nejhodnější.   

SANDERO STEPWAY
Již od 297 400 Kč
LODGY STEPWAY
Již od 453 800 Kč
DOKKER STEPWAY
Již od 377 400 Kč

Vydejte se vstříc dobrodružství s vozy Stepway

Naše modely se sportovním vzhledem a novým muskulaturním vybavením si uchovávají veškerou jednoduchost a spolehlivost známou u vozů Dacia. Jste připraveni jít ještě dále? Objevte verzi Stepway Prestige, která je k dispozici u některých našich vozů. Tady to je!

Objevte širokou nabídku modelů

Rodinný, městský, svižný, výkonný, dynamický, elegantní, pohodlný... Hledáte ideální vůz? Modely z řady Stepway vyhoví každému vkusu a každému stylu. Je na vás, který si vyberete!

Vozy, které se přizpůsobí vaší každodenní rutině

Nakládání kufrů... nebo aktovek, jízda v ulicích nebo na silnicích mimo město, parkování na parkovišti nebo ostré zatáčky... Naše vozy jsou doma ve městě i na silnicích mimo město. Přizpůsobí se vašim potřebám a přáním za jakýchkoli okolností. Jaký máte program?

Pokračováním v procházení těchto stránek souhlasíte s tím, že společnost Renault a její partneři mohou používat soubory cookie k analýze provozu a účinnosti webu a k zobrazení reklam přizůsobených vašim zájmům a interakcím prostřednictvím sociálních sítí.
zjistit více