MODERNÍ DACIA SPRING!

Dacia Spring je první elektrické vozidlo značky Dacia. Spring zvenčí připomíná svým vzhledem malé SUV, ale uvnitř má 4 plnohodnotná sedadla a bude k dispozici za nejlepší cenu!

 

Dacia Spring

VNĚJŠÍ VZHLED, KTERÝ OKOUZLUJE

Zepředu...

Maska chladiče s chromovanými prvky dodává modelu vozu ušlechtilý výraz. Výrazná přední část s oddělenými světlomety, LED denní svícení, oranžové detaily a vyšší světlost podvozku. To vše jsou charakteristické znaky 100% elektrického modelu Dacia Spring.

... z boku

Výrazné prolisy dveří a promyšlené ochranné prvky přizpůsobené městskému užívání vozu. Oranžové prvky jsou viditelné na dveřích, na zpětných zrcátkách, a zároveň na střešních lištách. Celek doplňují kola Flexwheel. Dacia Spring je se svým SUV vzhledem ideálním vozem do města.... a zezadu!

Vzadu najdeme nová světla s charakteristickým podpisem  ve tvaru písmene Y. Ozdobné chromované prvky jsou viditelné na víku zavazadlového prostoru a nechybí ochranné prvky zadního nárazníku. Dacia Spring je propracovaná do nejmenších detailů.

 

ATRIBUTY SUV, KTERÉ DODÁVAJÍ CHARAKTER

Ozdobné střešní lišty

Ozdobné střešní lišty s oranžovými prvky navozují u modelu Dacia Spring, navzdory jeho malým rozměrům, dojem většího vozu.

 

 

Prostorný zavazadlový prostor

V Dacii Spring má zavazadlový prostor kapacitu 290 l, a po sklopení sedadel jeho kapacita dosáhne až 620 l! To je velmi dobrý výsledek pro malý městský vůz. Všechna zavazadla na palubu!

 

Ochranné lišty dveří

Ochranné lišty dodávají modelu Spring větší odolnost v městské džungli. Oranžové detaily přidávají funkčním doplňkům navíc stylový vzhled.

Světlá výška 150 mm

Zvýšená světlost podvozku je rozhodně atributem SUV! Dacia Spring se osvědčí jak na rozbité silnici za městem, tak v centru velkoměsta!

 

ELEKTRIZUJÍCÍ INTERIÉR

 

Interiér vozidla Dacia Spring je v souladu s moderním vnějším vzhledem. Uvnitř také nechybí charakteristické oranžové prvky, jako jsou rámečky výdechů klimatizace a obrazovky multimediálního systému. 

 

Stejné prvky lze také nalézt na čalounění. Oranžové prošívání čalounění z umělé kůže dodává interiéru modelu Spring lehkost. Přední sedadla s integrovanou opěrkou hlavy poskytují maximální komfort.

 

 

V Dacii Spring je vše na dosah ruky a přehledně na očích. Ergonomická palubní deska, 7palcová dotyková obrazovka a přehledné ovládání manuální klimatizace usnadňují každodenní používání.

 

Přehledný přístrojový štít, 3,5” digitální displej, do ruky padnoucí volant, omezovač rychlosti, hlasové ovládání ve spojení s chytrým telefonem, a to vše na jednom místě! Dacia ví, že nejdůležitější je řidič, a proto se vše točí kolem něj.

 

 

Místo klasické řadící páky je zde otočný ovladač, kterým zvolíte jednoduše jízdu vpřed nebo vzad.  Díky tomu máte více prostoru pro odložení nezbytných drobností. Jednoduché a funkční. Dacia Spring má vše, co potřebujete, na jednom místě!