Prohlížíte siDacia.cz

Dacia InNature

Camping příslušenství

 

Jogger

Camping příslušenství
Camping box

CAMPING BOX

Camping box řady příslušenství Dacia InNature, který se snadno instaluje a odstraňuje. Překližková krabice do zavazadlového prostoru v 5místné konfiguraci (sedadla 3. řady odstraněna). Upevnění za pomoci úchytek v zavazalovém prostoru. Vnitřní objem boxu 220 litrů. Box lze rozložit za méně jak 2 minuty na rám postele pro dvě osoby.

Materace

MATRACE

Skládací matrace řady příslušenství Dacia InNature je dokonalým doplňkem vašeho camping boxu. Za necelé 2 minuty lze box s touto matrací rozložit na dvoulůžko o rozměrech: šířka 130 cm u zadních dveří a 100 cm v zavazadlovém prostoru, délka 190 cm.

Rolety

ZATEMŇOVACÍ ROLETY

Spěte dobře ve svém vozu Dacia Jogger, chráněném před vnějším světlem a zvědavýma očima. Tato sada neprůhledných zatemňovacích rolet vám umožní vytvořit téměř úplnou tmu. Rolety vyrobené na míru do všech oken vozidla.

sleep pack
sleep pack

SLEEP PACK

Sleep pack řady příslušenství Dacia InNature. Obsahuje camping box a matraci. Za necelé dvě minuty lze box s matrací rozložit na dvoulůžko. Rozměry rozloženého rámu postele s posuvnými pojezdy přes opěradla zadní lavice 2. řady sedadel: šířka 130 cm u zadních dveří a 100 cm v zavazadlovém prostoru, délka 190 cm.

stan

STAN

Ideální společník pro všechna vaše dobrodružství s rodinou nebo přáteli. Rychle postavitelný a snadno přenosný stan Dacia je idální volbou pro kempování. Lze připevnit na zadní výklopné dveře a přidat tak velký obývací prostor na zadní část vašeho vozidla: pojme dvě až tři osoby v oblasti ložnice a je zde prostor pro instalaci kempingového stolu a židlí na verandu a pod větrotěsnou markýzu.

*Sada příslušenství InNature je kompatibilní pouze s modelem Dacia Jogger