Aktuální fungování

Jsme tu pro vás opět v plné síle. Naše prodejní místa a servisy se těší na vaši osobní návštěvu.

Fungování prodejní a servisní sítě Dacia

V souladu s usnesením Vlády ČR ohledně opatření souvisejících s aktuální situací jsou naše provozovny plně otevřeny ve standardním režimu fungování a naši prodejci a servisy se těší na vaší osobní návštěvu.

 

Objednávky nových vozidel je možné realizovat osobně v autosalónech našich prodejců. Stále samozřejmě zůstává možnost objednávky nového vozu on-line nebo telefonicky, pokud tuto možnost zákazník preferuje. Předávání objednaných vozidel se realizuje standardně  v prostorách našich provozoven.

 

Servis nových vozidel a prodej náhradních dílů je plně v provozu. Prodej náhradních dílů je samozřejmě také i nadále možné realizován on-line nebo telefonicky.

 

Těšíme se na vaši osobní návštěvu!

Youtube je deaktivován. Povolit uložení sociálních souborů cookie pro přístup k obsahu videa.

Servis vozidel je plně v provozu

Dacia Servis je plně v provozu. Kromě pravidelné údržby nebo opravy vašeho vozidla můžete plně využívat našich dalších služeb jako např. odtah vozu, dezinfekce vozu nebo prodej náhradních dílů, včetně atraktivní nabídky pneumatik. 

 

Zarezervujte si předem čas pro Vámi požadované servisní úkony online. 

Prodej nových vozidel Dacia

Prodej nových vozidel je plně v provozu ve standardním režimu fungování, tzn. naši prodejci jsou vám opět plně k dispozici v našich provozovnách. Předání nových vozů je realizováno standardně v prostorách našich dealerství.

 

S našimi prodejci se můžete spojit i nadále z pohodlí vašeho domova za pomoci telefonu nebo našeho online formuláře. Pro více informací navštivte náš Virtuální showroom Dacia.

Testovací jízdy

Testovací jízdy jsou realizovány standardním způsobem a plně v souladu s platným protiepidemiologickým opatřením.

Bezpečnostní opatření při TESTOVACÍ JÍZDĚ:

 

Objednání online nebo osobní domluva s prodejcem.

 

  • Ve vozidle mohou být přítomny maximálně dvě osoby (vč.
    prodejce), které musí mít po celou dobu jízdy zakryté dýchací cesty
    respirátorem nebo obdobným prostředkem v souladu s platnými normami.
  • Maximální doba testovací jízdy činí 15 min.
  • Vozidlo je vždy pro každou testovací jízdu důkladně dezinfikováno.

Značkové financování Dacia Finance

Značkové financování Dacia Finance plně k dispozici. Vyberte si ze široké nabídky zvýhodněných produktů. Spotřebitelům k úvěru nabízíme pojištění schopnosti splácet. Pro konkrétní nabídku se obraťte osobně na autorizovaného prodejce značky Dacia, případě nás kontaktujte elektronicky nebo telefonicky.

Další opatření a doporučení

Protože jsme si vědomi důležitosti bezpečného kontaktu s našimi zákazníky, zavádíme nejrůznější preventivní opatření, která mají za cíl zajistit ochranu zdraví jak našich pracovníků, tak i zákazníků. Rádi bychom vás požádali, abyste co nejvíce využívali elektronických způsobů komunikace.   

 

Zároveň Vás prosíme, abyste v provozovně používali respirátor (vždy bez výdechového ventilu, splňující normu FFP2) nebo obdobnou ochranu dýchacích cest splňující normy ČSN EN14683+AC, které brání šíření kapének a chránili tak sebe, naše pracovníky a své okolí. Děkujeme.   

 

V případě jakýchkoliv dotazů je vám plně k dispozici naše Informační centrum DACIA.

Jednodušší, než kdykoliv předtím

Vozy ihned k odběru

Dacia eshop

Najít nejbližšího dealera

Pojistěte své auto online

nebo
Nalezených výsledků: 0

Filtrovat hledání