Nouvelle Dacia Sandero Stepway crossover

Nová Dacia Sandero Stepway

4 937 Kč / měsíc
již od 360 900 Kč

Vzhled

Moderní a robustní crossover

Působivá silueta, plynulé vodorovné linie, nové LED světlomety se světelným podpisem ve tvaru Y a vysoká světlá výška... Nové Sandero Stepway odhaluje zcela přepracovaný vzhled a současně vyjadřuje svůj styl crossoveru. Posaďte se do detailně propracovaného a prostorného interiéru, abyste si mohli vychutnat svá dobrodružství v plném pohodlí.

 • Sandero Stepway - přední část crossoveru
 • Sandero Stepway - boční strana
 • Sandero Stepway - zadní část
 • Interiér - Sandero Stepway
 • Sandero Stepway - interiér

Dokonalý zážitek na palubě vozu s funkcemi, které oceníte

Sandero Stepway crossover - pohodlí

Prostornost a univerzálnost

Vybaven chytrými funkcemi

Cestujte v nejlepších možných podmínkách každý den. Moderní vybavení je navrženo tak, aby vám usnadnilo váš život na palubě vozu Nové Sandero Stepway: hands-free karta Dacia pro bezklíčový přístup a startování vozu, středová loketní opěrka s úložným prostorem a elektronická parkovací brzda.
 

Je čas na dovolenou! S velkou světlou výškou snadno zvládnete různé typy silnic. Máte při cestování hodně zavazadel? Využijte výhod, které vám nabízí ještě větší modulární zavazadlový prostor se sklopnými zadními sedadly, a získejte další místo na střeše vozu díky víceúčelovým modulárním střešním lištám.

 

Asistenční systémy řidiče - Sandero Stepway crossover

Asistenční systémy řidiče a bezpečnost

Vše je zde pro vás!

Ať už jezdíte ve městě nebo mimo něj, můžete se na palubě vozu Nové Sandero Stepway uvolnit díky jeho modernímu vybavení navrženému tak, abyste mohli cestovat v naprostém klidu:
 

Aktivní systém nouzového brzdění (AEBS)
E-call (automatický nouzový telefonní hovor)
Parkovací senzory vpředu i vzadu a zadní parkovací kamera
Varování před vozidlem v mrtvém úhlu
Asistent rozjezdu do kopce
Elektronická parkovací brzda
Tempomat s omezovačem rychlosti
Elektrický posilovač řízení

Multimediální systém Sandero Stepway

Multimédia

Moderní technologie

Získejte veškeré informace aniž byste museli spustit oči z vozovky před sebou. Použijte velkou 8” centrální obrazovku k zrcadlení vašeho chytrého telefonu na vašem multimediálním systému Media Nav, kompatibilním s Android Auto™ a Apple CarPlay™. Telefon, rádio, GPS navigace a další multimédia. Připojte snadno svůj chytrý telefon pomocí Bluetooth® nebo USB.

Úsporné motory

Vítězná kombinace! Mějte pod kontrolou spotřebu a náklady na údržbu vašeho vozu díky našim úsporným a spolehlivým motorům, které jsou navrženy tak, aby splnily vaše každodenní potřeby.

Sandero Stepway ECO-G

TCe 100 LPG

Dacia LPG: chytrá volba pro váš vůz!

 

Nové Sandero Stepway je nyní k dispozici s motorem Dacia na benzin a LPG: Toto léty odzkoušené, snadno použitelné, cenově dostupné, bezpečné a úsporné řešení je do vozu vestavěno již při výrobě a pomáhá vám ušetřit palivo a snížit emise CO2 vašeho vozu. A to není všechno! S turbodmychadlem a výkonem 100 k váš motor na LPG nabízí nejen úsporu, ale i radost z řízení.

S benzinovými motory vybavenými filtrem pevných částic a splňujícími nejnovější normy Euro 6 model Nové Sandero kombinuje jízdní pohodlí a skvělé výkony spolu s ohledem vůči životnímu prostředí.

TCe 90

Skutečně univerzální

 

Tento tříválcový turbomotor o výkonu 91 koní se dodává s 6 stupňovou manuální převodovkou a umožňuje vám mít pod kontrolou spotřebu paliva a současně si užít skutečné potěšení z jízdy. Díky jeho rozvodovému řetězu se nemusíte bát vysokých nákladů na údržbu. Je to chytré!

TCe 90 CVT

Jízdní pohodlí 

 

Užijte si plynulou a pohodlnou jízdu! Tento tříválcový turbomotor o výkonu 91 koní je vybaven automatickou převodovkou CVT nové generace s plynule měnitelným převodovým poměrem. Je tak zajištěna maximální plynulost při rozjíždění, flexibilní zrychlení a řazení bez prodlevy.  Uvolněte se!

Optimální rozměry

Přední rozměry vozu Sandero Stepway
Boční rozměry vozu Sandero Stepway
Zadní rozměry vozu Sandero Stepway

  Jste připraveni vydat se na cestu s vaším vozem Nové Sandero Stepway?

  CHCETE DOSTÁVAT TY NEJNOVĚJŠÍ INFORMACE O NOVÉ DACIA SANDERO STEPWAY? Není nic jednoduššího!

  PŘIHLAŠTE SE K ODBĚRU NOVINEK

  Objevte podobné modely