Nový vůz Dacia Spring

dojezd a nabíjení Nová Dacia Spring

  

vypočítejte si dojezd a dobu nabíjení pro váš elektrický vůz Spring

Upravte nastavení vašeho vozu Dacia Spring a zadejte použití vozu pro stanovení vašeho dojezdu

Upravte nastavení a vaši cílovou úroveň nabití, pro výpočet doby nabíjení u každého typu nabíjecího místa.

nikdy nenechte baterii úplně vybít

doma
doma

Připojte vozidlo ke standardní domácí elektrické zásuvce pomocí speciálního kabelu. Pro ještě rychlejší nabíjení do 5 hodin si nainstalujte nástěnnou nabíjecí stanici Wallbox.**

na cestách
na cestách

Pokud jste na cestách, využijte k nabití baterie vašeho elektromobilu veřejných nabíjecích míst. Nechcete ztrácet čas? Objednejte si integrovanou DC nabíječku (volitelné vybavení) pro přístup k rychlonabíjecím místům a nabijete až 80 % dojezdu za méně než hodinu!

* Kombinovaný cyklus WLTP je standardizovaný cyklus. Zahrnuje 57 % jízdy ve městě, 25 % jízdy na předměstí a 18 % jízdy na dálnici. Městský cyklus WLTP odpovídá městské části standardizovaného cyklu.

 

** Připojeno volitelným kabelem typu Mode 3 dodávaného při koupi vozu, domácí nástěnnou nabíjecí stanici Wallbox musí instalovat odborný pracovník. 

Prodlužte svůj dojezd

  • Režim Eco nového vozu Dacia Spring

Režim ECO

Aktivací režimu ECO prodlužte váš dojezd! Ušetříte více energie až o 9 % omezením rychlosti na 100 km/h a optimalizací některých dalších funkcí vozu odebírajících energii.

Nabíjení na dosah ruky

  • Nový vůz Dacia Spring My Dacia

MY Dacia

Přihlaste se ke své mobilní aplikaci MY Dacia, abyste měli váš vůz pod kontrolou, a jezděte plně elektricky každý den.

 

Kontrolujte dojezd vašeho vozu a aktivujte nebo přerušte nabíjení dle libosti. Můžete si na dálku také přednastavit tepelný komfort ve voze. Nabíjejte chytře! 

 

 

Nová Dacia Spring podrobně

Naše webové stránky a naši partneři mohou používat soubory cookies k analýze provozu a výkonnosti webu a k zobrazení personalizované reklamy přizpůsobené vašim zájmům, vaší poloze a umožnit vám interakci s námi prostřednictvím sociálních sítí. Vaše rozhodnutí můžete kdykoliv změnit v "Cookies" sekci našich stránek.

zjistit více