Nouvelle Dacia Logan berline

Nová Dacia Logan

již od 325 900 Kč

Vzhled

Moderní rodinný sedan

Nový Logan odhaluje svůj zcela přepracovaný vzhled s moderní siluetou a nově navrženou karoserií s přední částí zvýrazněnou novými  LED světly se světelným podpisem ve tvaru Y. Tento sedan má praktické vybavení, modulární zavazadlový prostor a jeden z největších interiérů ve své kategorii, což znamená, že si celá rodina může užít plný komfort a vychutnat ty nejlepší zážitky při cestování.

 • Přední část sedanu Logan
 • Logan sedan - vnější boční profil
 • Vnější vzhled zadní části sedanu Logan
 • Interiér - Logan
 • Interiér - Logan

Zážitek na palubě vozu

Dokonalý zážitek na palubě vozu s funkcemi, které oceníte

Logan - pohodlí

Komfort a modulární rozvržení

Myslete ve velkém!

Cestujte v nejlepších možných podmínkách s vybavením navrženým tak, aby usnadnilo váš každodenní život. Ergonomická palubní deska, středová loketní opěrka s úložným prostorem v kombinaci s elektronickou parkovací brzdou, nový elektrický posilovač řízení, široké nastavení sedadla řidiče, automatická klimatizace a hands-free karta pro bezklíčový přístup a startování motoru a mnohem více.


Vydejte se na dovolenou! Nový Logan je přizpůsoben potřebám celé rodiny díky naprosto nepřekonatelnému prostoru pro cestující ve své třídě, zadním stolkům s držáky nápojů a velkému zavazadlovému prostoru s automatickým otevíráním. Potřebujete větší prostor? Sklopte zadní sedadla a využijte obří zavazadlový prostor naplno. Navíc ho můžete snadno uspořádáte díky čtyřem modulárním organizérům.

Asistenční systémy řidiče - Logan sedan

Asistenční systémy řidiče a bezpečnost

Vše je zde pro vás!

Ať už jezdíte ve městě nebo mimo něj, můžete se na palubě vozu Nový Logan uvolnit díky jeho modernímu vybavení navrženému tak, abyste mohli cestovat v naprostém klidu:
 

Aktivní systém nouzového brzdění (AEBS)
E-call (automatický nouzový telefonní hovor)
Parkovací senzory vpředu i vzadu a zadní parkovací kamera
Varování před vozidlem v mrtvém úhlu
Asistent rozjezdu do kopce
Elektronická parkovací brzda
Tempomat s omezovačem rychlosti
Elektrický posilovač řízení

Multimediální systém Logan

Multimédia

Moderní technologie

Získejte veškeré informace aniž byste museli spustit oči z vozovky před sebou. Použijte velkou 8” centrální obrazovku k zrcadlení vašeho chytrého telefonu na vašem multimediálním systému Media Nav, kompatibilním s Android Auto™ a Apple CarPlay™. Telefon, rádio, GPS navigace a další multimédia. Připojte snadno svůj chytrý telefon pomocí Bluetooth® nebo USB.

Úsporné motory

Vítězná kombinace! Mějte pod kontrolou spotřebu a náklady na údržbu vašeho vozu díky našim úsporným a spolehlivým motorům, které jsou navrženy tak, aby splnily vaše každodenní potřeby.

Alt Image C29

LPG

TCe 100 LPG

Dacia LPG: chytrá volba pro váš vůz!

Nové Logan je nyní k dispozici s dvoupalivovým motorem Dacia na benzin a LPG: Toto léty odzkoušené, snadno použitelné, cenově dostupné, bezpečné a úsporné řešení je do vozu vestavěno již při výrobě a pomáhá vám ušetřit palivo a snížit emise CO2 vašeho vozu. A to není všechno! S turbodmychadlem a výkonem 100 k váš motor na LPG nabízí nejen úsporu, ale i radost z řízení.

Optimální rozměry

Přední rozměry vozu Logan
Boční rozměry vozu Logan
Zadní rozměry vozu Logan

  Jste připraveni vydat se na cestu s vaším vozem Nová Dacia Logan?

  Objevte podobné modely

  Lodgy
  Lodgy
  již od 463 900 Kč