JSME ZPĚT V PLNÉ SÍLE

Naše prodejní a servisní síť je vám od 20. dubna opět plně k dispozici.

Fungování prodejní a servisní sítě Dacia

V souladu s usnesením Vlády ČR ohledně postupného uvolňování bezpečnostních opatření souvisejících s šířením nemoci COVID-19 jsou s účinností ode dne 20. dubna 2020 naše prodejní a servisní místa opět plně otevřena.

Prodej

Prodej nových vozidel Dacia

Prodej nových vozidel DACIA je od 20. dubna 2020 opět možné plně realizovat prostřednictvím návštěvy v naší prodejní síti při respektování příslušných bezpečnostních opatření. Naši prodejci jsou vám plně k dispozici ve svých provozovnách. O aktuálních bezpečnostních opatřeních se prosím informujte dopředu před vaši návštěvou.   

 

V případě zájmu je možné vozidlo také objednat elektronicky z pohodlí domova. Pro detailní informace o této možnosti se prosím obraťte na vybraného autorizovaného prodejce značky DACIA, případně navštivte náš Virtuální showroom Dacia.

Servis vozidel je plně v provozu

Dacia servis je plně v provozu. Kromě pravidelné údržby nebo opravy vašeho vozidla můžete využít novou jarní nabídku pro servis vašeho vozu, včetně atraktivní nabídky letních pneumatik.  

 

V provozovně autoservisu má být v souladu s výjimkou vydanou vládou ČR nejvíce 30 osob.

Značkové financování Dacia Finance

Značkové financování Dacia Finance plně k dispozici. Vyberte si ze široké nabídky zvýhodněných produktů. Spotřebitelům k úvěru nabízíme pojištění schopnosti splácet. Pro konkrétní nabídku se obraťte osobně na autorizovaného prodejce značky Dacia, případě nás kontaktujte elektronicky nebo telefonicky.

Další opatření a doporučení

Protože jsme si vědomi důležitosti bezpečného kontaktu s našimi zákazníky, zavádíme nejrůznější preventivní opatření, která mají za cíl zajistit ochranu zdraví jak našich pracovníků, tak i zákazníků. Rádi bychom vás požádali, abyste co nejvíce využívali elektronických způsobů komunikace.

 

Zároveň Vás prosíme, abyste v provozovně servisu používali roušky, respirátory nebo jiné ochranné pomůcky a chránili tak sebe i pracovníky servisu a své okolí. Děkujeme.

 

V případě jakýchkoliv dotazů je vám plně k dispozici naše Informační centrum DACIA.

nebo
Nalezených výsledků: 0
    Filtrovat hledání
    Pokračováním v procházení těchto stránek souhlasíte s tím, že společnost Renault a její partneři mohou používat soubory cookie k analýze provozu a účinnosti webu a k zobrazení reklam přizůsobených vašim zájmům a interakcím prostřednictvím sociálních sítí. | Zjistit více o cookies|zjistit více