Aktuální fungování

Naše provozovny jsou vám plně k dispozici.

Fungování prodejní a servisní sítě Dacia

V souladu s usnesením Vlády ČR ohledně opatření souvisejících s aktuální situací jsou vám s účinností ode dne 27. prosince 2020 naše provozovny plně k dispozici v níže popsaných režimech fungování.

Prodej

Servis vozidel je plně v provozu

Dacia servis je plně v provozu. Kromě pravidelné údržby nebo opravy
vašeho vozidla můžete plně využívat našich dalších služeb jako např.
odtah vozu, dezinfekce vozu nebo prodeje náhradních dílů, včetně
atraktivní nabídky zimních pneumatik.

 
Domluvte si předem čas vaší návštěvy se svým prodejcem.

Prodej nových vozidel Dacia

Prodej nových vozidel je možné realizovat online. Pro detailní informace o této možnosti se prosím obraťte na vybraného autorizovaného prodejce značky DACIA, případně navštivte náš Virtuální showroom Dacia.

 

S našimi prodejce se můžete spojit z pohodlí vašeho domova za pomoci telefonu nebo našeho online formuláře. Individuální předání nových vozů je možné po předchozí domluvě.

Značkové financování Dacia Finance

Značkové financování Dacia Finance plně k dispozici. Vyberte si ze široké nabídky zvýhodněných produktů. Spotřebitelům k úvěru nabízíme pojištění schopnosti splácet. Pro konkrétní nabídku se obraťte osobně na autorizovaného prodejce značky Dacia, případě nás kontaktujte elektronicky nebo telefonicky.

Další opatření a doporučení

Protože jsme si vědomi důležitosti bezpečného kontaktu s našimi zákazníky, zavádíme nejrůznější preventivní opatření, která mají za cíl zajistit ochranu zdraví jak našich pracovníků, tak i zákazníků. Rádi bychom vás požádali, abyste co nejvíce využívali elektronických způsobů komunikace.   

 

Zároveň Vás prosíme, abyste v provozovně servisu používali respirátor (vždy bez výdechového ventilu, splňující normu FFP2) nebo dvě přes sebe přeložené zdravotnické obličejové masky (nebo obdobnou ochranu dýchacích cest spňující normy ČSN EN14683+AC, které brání šíření kapének) a chránili tak sebe i pracovníky servisu a své okolí. Děkujeme.   

 

V případě jakýchkoliv dotazů je vám plně k dispozici naše Informační centrum RENAULT.

Jednodušší, než kdykoliv předtím

Vozy ihned k odběru

Více informací

Dacia eshop

Rezervuj termín

Najít nejbližšího dealera

Hledat

Pojistěte své auto online

Zjistit více
nebo
Nalezených výsledků: 0
    Filtrovat hledání
    Pokračováním v procházení těchto stránek souhlasíte s tím, že společnost Renault a její partneři mohou používat soubory cookie k analýze provozu a účinnosti webu a k zobrazení reklam přizůsobených vašim zájmům a interakcím prostřednictvím sociálních sítí.
    Zjistit více