Prohlížíte siDacia.cz
Motory Sandero Stepway crossover

Motory Dacia Sandero Stepway Extreme

     

Dostupné motory

Essential
Essential
Expression
Expression
Extreme
Extreme

Benzín/LPG (1)

TCe 100 ECO-G
již od 375 900 Kč
již od 406 400 Kč
již od 431 900 Kč
TCe 90
již od 360 900 Kč
již od 391 400 Kč
TCe 90 CVT
již od 429 900 Kč
již od 455 400 Kč
TCe 110
již od 441 900 Kč

Specifikace podrobně

ŠETŘETE S OVĚŘENOU TECHNOLOGIÍ DACIA LPG

Úsporné motory

Vítězná kombinace! Mějte pod kontrolou spotřebu vašeho vozu a snižte svůj rozpočet na jeho údržbu díky našim motorům navrženým tak, aby vám poskytovaly podporu pro vaše každodenní potřeby.

Sandero Stepway ECO-G 100

TCE 100 LPG

Dacia LPG: chytrá volba pro váš vůz!

 

Sandero je nyní k dispozici s motorem na benzin a LPG: Toto léty odzkoušené, snadno použitelné, cenově dostupné, bezpečné a úsporné řešení je do vozu vestavěno již při výrobě a pomáhá vám ušetřit palivo a snížit emise CO2 vašeho vozu. A to není všechno! S turbodmychadlem a výkonem 74 kW/100 k váš motor na LPG nabízí nejen úsporu, ale i radost z řízení.

S benzinovými motory vybavenými filtrem pevných částic a splňujícími nové platné normy Euro6 Sandero Stepway kombinuje jízdní pohodlí s větším ohledem vůči životnímu prostředí.

TCe 90

Skutečně univerzální

 

Tato poslední generace tříválcového turbo motoru s výkonem 90 koní, která je k dispozici s 6stupňovou manuální převodovkou, je šetrnější k životnímu prostředí a nabízí neuvěřitelnou reakci a jízdní vlastnosti. Díky jeho rozvodovému řemenu můžete ušetřit ještě více a snížit svůj rozpočet dna údržbu. Tak chytré!

TCe 90 CVT

Jízdní pohodlí 

 

Užijte si plynulý a zábavný zážitek z jízdy! Tento tříválcový turbomotor o výkonu 90 koní je vybaven automatickou dvoupedálovou převodovkou nové generace CVT, zajišťuje plynulé rozjíždění, flexibilní zrychlení a řazení bez efektu prodlevy. Uvolněte se!

SCe 65

Dostupnost

 

Tento moderní tříválcový motor o výkonu 65 koní s 5stupňovou manuální převodovkou je navržen tak, aby optimalizoval vaše jízdy po městě s vaším Sandero Stepway. Jeho rozvodový řemen vám také pomůže snížit náklady na údržbu. Bude to bezesporu váš spolehlivý parťák pro vaše každodenní potřeby.

Dacia Sandero Stepway podrobně

   

Objevte podobné modely