Nouvelle Dacia Sandero citadine

Nová Dacia Sandero

již od 289 900 Kč

Vzhled

Moderní a robustní městský vůz

Nové Sandero odhaluje svůj zcela přepracovaný vzhled s robustní siluetou a nově navrženou přední částí, zvýrazněnou novými LED světly se světelným podpisem ve tvaru Y. S jedním z nejprostornějších interiéru ve své kategorii, velkorysým zavazadlovým prostorem a prostorným interiérem se přizpůsobí vašemu každodennímu životu.

 • Přední část městského vozu Sandero
 • Vnější profil městského vozu Sandero
 • Vnější vzhled zadní části městského vozu Sandero
 • Interiér - Sandero
 • Interiér - Sandero

Snadný a pohodlný zážitek na palubě vozu

Sandero – pohodlný městský vůz

Pohodlí a užitek

Užijte si skutečně pohodlné cestování

Jste připraveni vydat se na cestu? Bezklíčový přístup do vozu a startování pouze stiskem tlačítka díky hands-free kartě Dacia. Nastupte do vozu a nechte se obklopit moderním vybavením, pečlivě navrženým pro vaše pohodlí: nový elektrický posilovač řízení, široký rozsah nastavení sedadla řidiče a volantu, nový propracovaný vzhled palubní desky, který je zároveň maximálně ergonomický a tak máte všechny hlavní ovládací prvky vašeho vozu tam, kde je čekáte.

 

Automatická klimatizace vám umožňuje ovládat teplotu a užít si optimální tepelný komfort během jízdy. Stmívá se nebo se blíží tunel? Žádný problém! LED světlomety modelu Nové Sandero se automaticky rozsvítí a zajistí vám lepší viditelnost ve dne i v noci.

Asistenční systémy řidiče - Sandero

Asistenční systémy řidiče a bezpečnost

Vše je zde pro vás!

Neustále vše kontrolovat je vyčerpávající, že ano? Uvolněte se! Naše asistenční systémy řidiče vám pomohou během jízdy, ochrání vás a usnadní vám vaše každodenní jízdní podmínky:

 

Aktivní systém nouzového brzdění (AEBS)
E-call (automatický nouzový telefonní hovor)
Parkovací senzory vpředu i vzadu a zadní parkovací kamera
Varování před vozidlem v mrtvém úhlu
Asistent rozjezdu do kopce
Elektronická parkovací brzda
Tempomat s omezovačem rychlosti
Elektrický posilovač řízení

Multimediální systém Sandero

Multimédia

Moderní technologie

S novým mediálním ovládacím systémem s integrovaným rádiem a Bluetooth® připojením telefonu můžete ovládat svůj audiosystém na volantu a získat snadno přístup k oblíbené navigaci či jiné aplikaci ze svého telefonu. Pro ještě lepší zkušenost na palubě vozu můžete po připojení zobrazit rozhraní rádia na obrazovce vašeho telefonu pomocí aplikace Dacia Media Control.

Úsporné motory

Vítězná kombinace! Mějte pod kontrolou spotřebu a náklady na údržbu vašeho vozu díky našim úsporným a spolehlivým motorům, které jsou navrženy tak, aby splnily vaše každodenní potřeby.

Sandero ECO-G - LPG

TCe 100 LPG

Dacia LPG: chytrá volba pro váš vůz!

 

Nové Sandero je nyní k dispozici s motorem na benzin a LPG: Toto léty odzkoušené, snadno použitelné, cenově dostupné, bezpečné a úsporné řešení je do vozu vestavěno již při výrobě a pomáhá vám ušetřit palivo a snížit emise CO2 vašeho vozu. A to není všechno! S turbodmychadlem a výkonem 74 kW/100 k váš motor na LPG nabízí nejen úsporu, ale i radost z řízení.

S benzinovými motory vybavenými filtrem pevných částic a splňujícími nejnovější normy Euro 6 model Nové Sandero kombinuje jízdní pohodlí a skvělé výkony spolu s ohledem vůči životnímu prostředí.

TCe 90

Skutečně univerzální

 

Tento tříválcový turbomotor o výkonu 91 koní se dodává s 6 stupňovou manuální převodovkou a umožňuje vám mít pod kontrolou spotřebu paliva a současně si užít skutečné potěšení z jízdy. Díky jeho rozvodovému řetězu se nemusíte bát vysokých nákladů na údržbu. Je to chytré!

TCe 90 CVT

Jízdní pohodlí 

 

Užijte si plynulou a pohodlnou jízdu! Tento tříválcový turbomotor o výkonu 91 koní je vybaven automatickou převodovkou CVT nové generace s plynule měnitelným převodovým poměrem. Je tak zajištěna maximální plynulost při rozjíždění, flexibilní zrychlení a řazení bez prodlevy.  Uvolněte se!

SCe 65

Úspory

 

Tento moderní a úsporný tříválcový motor o výkonu 65 koní s 5 stupňovou manuální převodovkou je navržen tak, aby optimalizoval vaše jízdy po městě s vaším vozem. Stejně jako TCe 90 disponuje rozvodovým řetězem a udrží náklady na údržbu na minimu. Bude to bezesporu váš spolehlivý parťák pro vaše každodenní potřeby.

Optimální rozměry

Přední rozměry vozu Sandero
Boční rozměry vozu Sandero
Zadní rozměry vozu Sandero

  Jste připraveni vydat se na cestu s vaším vozem Nové Sandero?

  CHCETE DOSTÁVAT TY NEJNOVĚJŠÍ INFORMACE O NOVÉ DACIA SANDERO? NENÍ NIC JEDNODUŠŠÍHO!

  PŘIHLAŠTE SE K ODBĚRU NOVINEK

  Objevte podobné modely