Nové Sandero Stepway

Nezávazné ceny s DPH doporučené společností Renault Česká republika,  a. s. V ceně vozu není zahrnuta povinná výbava. Veškeré ceny a údaje  jsou pouze informativní a nezavazují žádnou ze smluvních stran k  uzavření smlouvy. Pokud máte zájem zakoupit produkt nebo službu, je  nutné uzavřít písemnou smlouvu s podpisem jednajících osob. Konkrétní  nabídku konzultujte vždy se svým nejbližším prodejcem Dacia. Renault  Česká republika, a. s. si vyhrazuje právo aktualizovat či změnit  příslušné specifikace vozidel či příslušenství. Smluvní záruka Dacia 3  roky/100 000 km (dle toho, co nastane dřív) se řídí konkrétními  záručními podmínkami, které jsou neoddělitelnou součástí kupní smlouvy.

 

Uvedené spotřeby paliva a emise COjsou změřeny metodikou stanovenou dle platných právních předpisů vyžadovaných pro homologaci vozidla a slouží k porovnání vozidel v daných parametrech za stejných podmínek. Běžná spotřeba se může od těchto údajů lišit v závislosti na charakteru jízdy, zatížení vozidla, povětrnostních podmínkách a profilu trasy.

Naše webové stránky a naši partneři mohou používat soubory cookies k analýze provozu a výkonnosti webu a k zobrazení personalizované reklamy přizpůsobené vašim zájmům, vaší poloze a umožnit vám interakci s námi prostřednictvím sociálních sítí. Vaše rozhodnutí můžete kdykoliv změnit v "Cookies" sekci našich stránek.

zjistit více