Konfigurátor

LODGY

 • Arctica 5 míst

  Již od 381 900 Kč
  Hlavní vybavení
 • Stepway 5 míst

  Již od 422 900 Kč
  Hlavní vybavení předchozí verze +
 • Celebration - 5 míst

  Již od 433 900 Kč
  Hlavní vybavení předchozí verze +
 • Arctica 7 míst

  Již od 399 900 Kč
  Hlavní vybavení předchozí verze +
 • Stepway 7 míst

  Již od 440 900 Kč
  Hlavní vybavení předchozí verze +
 • Celebration - 7 míst

  Již od 451 900 Kč
  Hlavní vybavení předchozí verze +

Uvedené ceny jsou platné pouze na skladové vozy v homologaci D Temp.

 

Nezávazné ceny s DPH doporučené společností Renault Česká republika, a. s. V ceně vozu není zahrnuta povinná výbava. Veškeré ceny a údaje jsou pouze informativní a nezavazují žádnou ze smluvních stran k uzavření smlouvy. Pokud máte zájem zakoupit produkt nebo službu, je nutné uzavřít písemnou smlouvu s podpisem jednajících osob. Konkrétní nabídku konzultujte vždy se svým nejbližším prodejcem Dacia. Renault Česká republika, a. s. si vyhrazuje právo aktualizovat či změnit příslušné specifikace vozidel či příslušenství. Smluvní záruka Dacia 3 roky/100 000 km (dle toho, co nastane dřív) se řídí konkrétními záručními podmínkami, které jsou neoddělitelnou součástí kupní smlouvy.


Od září 2018 prochází všechny nové vozy zkouškou podle protokolu WLTP (nový celosvětově harmonizovaný zkušební postup pro lehká vozidla). Pro lepší pochopení bylo stanoveno přechodné období, během něhož jsou hodnoty spotřeby paliva a emise výfukových plynů testované v rámci WLTP zpětně překládány do starého protokolu NEDC (NEDC-BT). Toto přechodné období potrvá do konce roku 2018. Další informace najdete na https://www.dacia.cz/poznejte-dacia/nove-predpisy.html

Pokračováním v procházení těchto stránek souhlasíte s tím, že společnost Renault a její partneři mohou používat soubory cookie k analýze provozu a účinnosti webu a k zobrazení reklam přizůsobených vašim zájmům a interakcím prostřednictvím sociálních sítí.
Zjistit více