spring cargo

Dacia Spring Cargo

Ceník

MOBILNÍ ŘEŠENÍ BUDOUCNOSTI

Ve verzi Cargo, určené pro profesionály, je Spring 100% elektrický odvážným užitkovým vozem. Jeho praktičnost je působivá: vpředu je prostor pro cestující, celá zadní část je vyhrazena pro přepravu nákladu. Efektivita je základem: ochranná plastová podlaha, čtyři upevňovací oka a mříž pro bezpečnost cestujících vpředu. 

spring cargo

SPRING CARGO, MĚSTSKÁ DODÁVKA

Délka ložné plochy 1 172 mm, objem 1 000 l a nosnost 358 kg. Dost na
to, aby vás udrželo v pohybu.

 

Výbava zahrnuje například rádio, Bluetooth®, port USB, držák telefonu nebo manuální klimatizaci. 

Na vnější straně jsou nelakované černé kliky a zpětná zrcátka pro optimální odolnost. Spring Cargo je robustní užitkové vozidlo se vzhledem městského vozu. 

ROZMĚRY

spring cargo
spring cargo
spring

SPOLEHLIVÝ DOJEZD

Vůz Dacia Spring poskytuje dojezd až 230 km v kombinovaném cyklu WLTP* a 305 km v městském provozu WLTP. Jeho kompaktní baterie při plném nabití (26,8 kWh) dokáže vůz pohánět až jeden týden jízdy po městě. 

SPRING

NABÍJENÍ

Udělejte si přestávku v jízdě, abyste nabili vaši Dacia Spring. Spěcháte? S integrovanou DC nabíječkou (volitelné vybavení) na rychlonabíjecí stanici dobijte svou baterii z 0 % až na 80 % za méně než hodinu. 

 

Doma budete potřebovat jen standardní elektrickou zásuvku! Chcete nabíjet rychleji? Nainstalujte si domácí Wallbox a nabíjejte za méně než 5 hodin. 

spring

MY DACIA

Usnadněte si život s mobilní aplikací MY Dacia! Nastavte teplotu v kabině, zkontrolujte úroveň nabití baterie a aktivujte nebo přerušte nabíjení ze svého mobilního telefonu.