image

Zimní kompletní kola za skvělé ceny

Kupte kompletní kola s pneumatikami Motrio za výhodnou cenu!

Cena za 1 ks kompletního kola od: 2 969 Kč

Uvedená cena je za 1 ks kompletního kola s pneumatikou Motrio a plechovým diskem včetně DPH. Více v autorizovaných servisech Dacia.

Zimní kompletní kola 2019

Zimní kompletní kola 2019

Vyberte si sadu kol, zvolte disk a pneumatiku a získáte kompletní kolo za skvělou cenu včetně ozdobných krytů. Díky tomu také výrazně ušetříte při každém dalším přezutí, kdy budete měnit již zkompletovaná kola. Nejde tedy jen o výhodnou cenu, kterou získáte nyní, ale také o úsporu času a mnohem levnější služby spojené s pneumatikami v budoucnu. Ke kompletům s hliníkovými disky navíc získáte rozšířenou garanci na pneumatiky*.

Akční nabídka hliníkových disků

Nabídka platí u vybraných partnerů Dacia od 1. 9. do 31. 12. 2019. Uvedená zákaznická cena je za 1 kus včetně DPH a bez montáže. Dostupnost hliníkových disků a jejich ceny se mohou lišit v závislosti na modelu a motorizaci vašeho vozu. Kompletní nabídku disků naleznete na https://disky.dacia.cz.

Nabídka zimních pneumatik 2019

Nabídka zimních pneumatik 2019

Pro letošní zimní sezonu jsme pro vás připravili výhodnou cenovou nabídku pneumatik se širokou škálou značek a rozměrů. Požádejte svého servisního poradce, který vám pomůže vybrat ty nejlepší pneumatiky pro váš vůz Dacia. Kompletní nabídku pneumatik naleznete také na https://pneumatiky.dacia.cz.

Proč právě pneumatiky Motrio?

Motrio

Díky směsi s vysokým obsahem křemíku zabezpečují zimní pneumatiky Motrio Winter Far Away výborný záběr a brzdné vlastnosti na sněhu i ledu a zvyšují tak bezpečnost při jízdě v zimních podmínkách. Struktura pruhových lamel zajišťuje lepší přilnavost i na okrajích pneumatiky a tím i vyšší stabilitu. Kompaktní provedení běhounu se středovým pruhem kolem celého obvodu pak zvyšuje jízdní komfort a pocit příjemné a plynulé jízdy. Jejich výrobcem je jeden z  nejvýznamnějších světových producentů pneumatik. To vše z nich dělá skutečnou alternativu ke značkovým prémiovým pneumatikám s výborným poměrem kvalita/cena.

Stáhněte si leták v PDF

Ošetřete své čelní sklo

prostředkem RainProtect a zajistěte si tak bezpečnost a pohodlí na cestách

Přípravek RainProtect vytváří chemické spojení s čelním sklem, není jen pouhou vrstvou na povrchu. Po použití ochranného přípravku voda v jakékoli podobě (déšť, sníh nebo kroupy) nezůstává na skle a je rychle odváděna z vašeho zorného pole. Čelní sklo je chráněno po dobu 6 měsíců.

RainProtect

Viditelnost, pohodlí, bezpečnost

RainProtect změní váš pohled na čelní sklo

Uvedená cena je včetně DPH a nezahrnuje aplikaci.

Nezapomeňte na zimní prohlídku

Připravte svůj vůz na zimu dříve, než v ulicích udeří mrazy. Během 18bodové sezonní prohlídky zkontrolujeme nejdůležitější části vašeho vozu, abychom ho připravili na bezpečnou cestu v zimních podmínkách.

Důkladná kontrola 18 bodů

Tato nabídka je k dispozici u participujících partnerů Dacia od 1. 9. do 31. 12. 2019. Doporučené zákaznické ceny jsou včetně DPH.

Zimní nabídka nových sad stěračů a baterií

Využijte akční nabídky sad originálních stěračů a baterií Motrio za skvělé ceny.

Zimní nabídka nových stěračů a baterií
Zimní nabídka nových stěračů a baterií
Model Výkon
Cena
L1 50 Ah 420 A
1 949 Kč
L2 60 Ah 510 A 2 249 Kč
L3 70 Ah 620 A 2 549 Kč

Uvedené ceny předních stěračů jsou za 2 kusy, ceny za zadní stěrač a baterii jsou za 1 kus včetně DPH. Kompletní nabídku baterií a stěračů naleznete v autorizovaných servisech Dacia. Nabídka platí od 1. 9. do 31. 12. 2019.

Příslušenství Dacia

Vana zavazadlového prostoru

Vana zavazadlového prostoru

od 1 590 Kč

Zástěrky – sada 2 kusů

Zástěrky – sada 2 kusů

od 690 Kč

Bezpečnostní šrouby disků – sada 4 kusů

Bezpečnostní šrouby disků – sada 4 kusů

od 990 Kč

Střešní box

Střešní box

od 5 790 Kč

Uvedené ceny jsou včetně DPH a bez montáže.

Infolinka Dacia 800 380 380

Více informací o produktech a službách na www.dacia.cz

Více informací v autorizovaných servisech Dacia nebo na www.dacia.cz. Tisková chyba vyhrazena. Použité obrázky jsou pouze ilustrativní.