NOVÁ UŽITEČNÁ TECHNOLOGIE

Dacia dnes nabízí navigační systém jako součást multimediálního systému MEDIA NAV, jehož předností je jednoduchost používání s bohatou nabídkou funkcí, a to vše za velmi zajímavou cenu.

Jednoduchý systém MEDIA NAV s intuitivním ovládáním pomocí dotykové 7“ obrazovky (18 cm) vám nabízí šest funkcí: rádio, média, telefon, mapa, navigace a nastavení parametrů.

S Bluetooth® technologií systému MEDIA NAV můžete telefonovat, aniž pustíte volant z rukou, a díky funkci audiostreaming si svou oblíbenou muziku můžete bezdrátově přenášet z vlastního přenosného zdroje a poslouchat ji přes reproduktory vozu. Nebo si svůj přenosný přehrávač zapojte do USB/jack vstupu na čelním panelu rádia.

MEDIA NAV je spolehlivá a kvalitní navigace, která je výsledkem spolupráce mezinárodně uznávaných výrobců: NAVTEQ, hlavní světový dodavatel digitálních kartografických dat, Nav N Go, největší zástupce na trhu s navigačním GPS softwarem, a LG, jeden z největších světových výrobců elektronických, informačních a telekomunikačních systémů.

RÁDIO

MEDIA NAV - Vyhledání oblíbených stanic

Vyhledání oblíbených stanic

Své oblíbené stanice najdete v systému MEDIA NAV velice snadno v menu na dotykové obrazovce nebo pomocí ovladačů na volantu. Hledání v seznamu stanic, které jsou seřazeny podle abecedy nebo podle frekvence, je rychlé a snadné.

MEDIA NAV - Až 24 stanic v paměti

Až 24 stanic v paměti

Stačí dvě stisknutí a do paměti systému si můžete uložit až 24 radiových stanic (12 FM a 12 AM), abyste napříště nemuseli ztrácet čas jejich vyhledáváním.

Během poslechu zobrazuje MEDIA NAV na obrazovce název skladby, jméno interpreta apod. Tyto informace jsou vysílány přímo z rozhlasové stanice.

MEDIA NAV - Nastavte si svoji stanici

Nastavte si svoji stanici

Jezděte v klidu a ničím nerušeni: systém MEDIA NAV při přemísťování vozidla automaticky přelaďuje na dostupné frekvence stanice, kterou posloucháte. Díky systému RDS dostáváte pravidelná dopravní hlášení a všechna aktuální upozornění, aby vaše jízda byla co možná nejklidnější.

MÉDIA

MEDIA NAV - audiostreaming

Poslouchejte svou muziku s funkcí audiostreaming

Systém MEDIA NAV umožňuje díky technologii Bluetooth® také audiostreaming, tedy bezdrátový přenos hudby z telefonu nebo jiných MP3 přehrávačů do autorádia a její přehrávání přes reproduktory ve voze. Během poslechu se na obrazovce MEDIA NAV zobrazuje název skladby a jméno interpreta.

MEDIA NAV - Snadná obsluha

Snadná obsluha

Skladby můžete měnit na dotykové obrazovce nebo ovladači pod volantem. Přehrávání skladeb lze navolit normální, náhodné nebo opakovaně jednu či několik písní.

MEDIA NAV - Dobíjení přenosných přístrojů

Dobíjení přenosných přístrojů

Pokud si svůj Ipod nebo Smartphone připojíte do USB a jack vstupu na čelním panelu, můžete je nabíjet a ovládat velmi jednoduše. Jakmile je přístroj připojený, MEDIA NAV ho automaticky rozpozná a zobrazí obal alba.

TELEFONOVÁNÍ

MEDIA NAV - Hands-free telefonování

Hands-free telefonování

Integrovaná technologie Bluetooth® v systému MEDIA NAV vám umožní telefonovat, aniž pustíte volant z rukou, a synchronizovat adresář a výpis volání.

MEDIA NAV - Používejte svůj telefonní adresář

Používejte svůj telefonní adresář

Po spárování telefonu se všechny kontakty přenesou prostřednictvím technologie Bluetooth® z vašeho telefonního adresáře do adresáře systému MEDIA NAV. Přístup a pohyb v adresáři je velmi snadný – kontakty jsou seřazeny podle abecedy, v seznamu můžete listovat nebo vyhledávat podle jména.

Číslo volaného je možné zadat manuálně, výběrem ze seznamu kontaktů nebo z výpisu volání.

MEDIA NAV - Identifikace kontaktů

Identifikace kontaktů

Při příchozím hovoru se na úvodní obrazovce objeví všechny dostupné informace o volajícím: jméno kontaktu (pokud se jedná o číslo ze seznamu), telefonní číslo.

NAVIGACE

MEDIA NAV - Volte jednoduchost

Volte jednoduchost

V systému MEDIA NAV si můžete vybrat režim Mapa nebo Navigace.
Režim Mapa zobrazuje důležitá místa, zajímavosti ale i rychlostní omezení v blízkém okolí bez zadání konkrétní destinace.
Režim Navigace zobrazuje trasu, po které se dostanete do cílové destinace (zadaná adresa, důležitý bod, dříve zadané destinace, body na mapě, GPS souřadnice, zajímavosti). Je také možné aktivovat navigaci prostřednictvím hlasových povelů.

MEDIA NAV - Vyberte si 2D nebo 3D zobrazení

Vyberte si 2D nebo 3D zobrazení

Dotykem na obrazovku je možné kdykoliv změnit zobrazení z 2D na 3D, aktivovat hlasovou navigaci, zobrazit zoom atd. Systém MEDIA NAV vám nabídne různé alternativy trasy do cílové destinace (nejkratší, nejrychlejší, nejúspornější).

MEDIA NAV - Aktualizace a rozšíření dat

Aktualizace a rozšíření dat

Data v systému MEDIA NAV (např. aktualizace/nákup nových map apod.) můžete aktualizovat a rozšiřovat prostřednictvím USB vstupu a příslušného internetového rozhraní (internetové stránky naviextra.com)

NASTAVENÍ

MEDIA NAV - Upravte si hlasitost

Upravte si hlasitost

Tlačítkem „Nastavení“ se dostanete rychle a jednoduše do menu nastavení parametrů systému MEDIA NAV. Nasměrujte zvuk na řidiče, cestující na zadních sedadlech nebo doprostřed kabiny. Pomocí srozumitelného rozhraní si upravte basy, střední tóny, výšky, jak vám vyhovují.

MEDIA NAV - 1, 2, 3 … spárováno!

1, 2, 3 … spárováno!

Funkce Bluetooth®: stačí pár stisknutí a váš telefon nebo přenosný přehrávač je spárovaný se systémem ve voze.