Zpět
Zpět

Dacia Duster

Představení Zpět

Schopnosti pravého terénního voz

Dacia Duster v terénu

Model Duster je stále velkorysejší a za atraktivní ceny Dacia nabízí nové prvky výbavy: tempomat s omezovačem rychlosti, zadní parkovací asistent, impulzní ovládání oken nebo ukazatel vnější teploty. Funkce multimediálního systému MEDIA NAV (navigaci, telefon, rádio, média…) ovládáte jednoduše a zcela intuitivně na dotykovém 7palcovém displeji. Bluetooth® technologie vám umožní telefonovat, aniž pustíte volant z rukou*, nebo můžete díky funkci audio streaming poslouchat hudbu z přenosných zdrojů. Ty si samozřejmě můžete připojit i do USB/Jack vstupu na čelním panelu. Technologie na palubě vozu jsou spolehlivé a maximálně užitečné.

Dacia Duster se zaměřil na svou technologickou výbavu a schopnost překonat všechny překážky. Je vybaven motory, které se vyznačují velmi příjemným řízením, nízkou spotřebou paliva a nižšími emisemi CO2. Funkce Eco a ukazatel změny převodového stupně navíc řidiči umožňuje provozní parametry vozu dále optimalizovat.
Dacia Duster je zdatný v terénních schopnostech díky pohonu všech kol a nízké hmotnosti. Nic vás tak nezastaví ani na nezpevněných cestách.

* Při telefonování doporučujeme zastavit.