Zpět

Dacia Dokker

Představení Zpět

Výbava a motory

Multimediální systém Media Nav Evolution:

Náš multimediální systém Media Nav Evolution je nyní ještě jednodušší, má intuitivnější ovládání a nabízí nové funkce: aktuální dopravní zpravodajství, bezpečnostní výstrahy nebo propojení s kompatibilními aplikacemi vašeho chytrého telefonu. Součástí systému je i nadále dotykový displej 7" (18 cm), GPS navigace, telefon, rádio a multimédia. Bluetooth® propojení umožňuje hands-free telefonování a audiostreaming poslech hudby nebo si do USB/Jack vstupu na ovládacím panelu můžete připojit vlastní externí zařízení. 

 

Dalšími prvky výbavy jsou omezovač rychlosti a parkovací asistent, které jsou pro model Dokker v nabídce jako doplněk na přání.

Dokker může být poháněn kompletní řadou benzinových a dieselových motorů.  Nabízí například úplně nový benzinový motor skupiny Renault - 1.2 TCe s přímým vstřikováním, výkonem 115 k a nízkou spotřebou paliva, který byl na trh poprvé uveden spolu s modelem Mégane. Přeplňované dieselové motory 1.5 dCi 75 k a 1.5 dCi 90 k vynikají svou úsporností a nízkými emisemi CO2 (méně než 120 g/km). Tyto moderní všestranné motory vás v každodenním provozu přesvědčí komfortem používání.