Zpět

Dacia Dokker Van

Představení Zpět

Výbava a motory

Multimediální systém Media Nav Evolution:

Náš multimediální systém Media Nav Evolution je nyní ještě jednodušší, má intuitivnější ovládání a nabízí nové funkce: aktuální dopravní zpravodajství, bezpečnostní výstrahy nebo propojení s kompatibilními aplikacemi vašeho chytrého telefonu. Součástí systému je i nadále dotykový displej 7" (18 cm), GPS navigace, telefon, rádio a multimédia. Bluetooth® propojení umožňuje hands-free telefonování a audiostreaming poslech hudby nebo si do USB/Jack vstupu na ovládacím panelu můžete připojit vlastní externí zařízení. 

 

Paletu pohonných jednotek modelu Dokker Van tvoří moderní benzinové i dieselové motory. Z benzinových je to nový přeplňovaný motor skupiny Renault s přímým vstřikováním 1.2 TCe, který byl poprvé uveden s modelem Mégane.

Vyvíjí výkon 115 k a vykazuje příznivou spotřebu paliva. Dieselové motory zastupuje přeplňovaný čtyřválec 1.5 dCi ve dvou výkonových variantách: 75 k a 90 k.

Obě verze vynikají hospodárností a nízkými emisemi CO2 (méně než 120 g/km). Jedná se o moderní a všestranné motory, které řidiče přesvědčí komfortem jízdy při každodenním provozu.